FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM KRAJSKÉHO PŘEBORU

Jak si vede naše mládež

Info ze stránek : http://fkblsany.webnode.cz/

Přípravka 2013

 VÝSLEDKY 13.kol
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
G1A1303 Louny Litoměřice 6:6 

G1A1304

Souš/FŠ Most

Blšany

18:21 

 

hráno v Čepirohách

G1A1306 Litvínov Jun.Děčín 9:17  hř.Lomská
G1A1305 FC/Loko Chomutov SK Roudnice/Štětí 14:19  hř.Mostecká

 

    Zápasy: Litvínov 03 – Bílina         2:0

                Blšany – Roudnice B                   4:2 (branky: Jeřábek 1, Duchoň 1, Škarda 2)

                Sparta Praha A – Litvínov 03       5:1

                Bílina – Blšany                              6:3 (branky: Jeřábek 1, Duchoň 1, Buben D 1)

                Sparta Praha A – Roudnice B        12:0

                Litvínov 03 – Blšany                     6:1 (branka: Duchoň)

                Bílina – Roudnice B                5:1

                Blšany – Sparta Praha A 4:5 (branky: Duchoň 1, Buben M 1, Buben D 2)

                Roudnice B – Litvínov 03           0:9

                Bílina – Sparta Praha A 3:1

Zápasy o umístění: Litvínov 04 – Blšany        6:3 (branky: Duchoň 2, Buben D 1)

                            Blšany – Sparta Praha B   1:6 (branka:  Duchoň 1) 


 

Umístění:

                 1 Roudnice A

                 2 Bílina

                 3 Sokolov

                 4 Sparta Praha A

                 5 Sparta Praha B

                 6 Litvínov 03

                 7 Litvínov 04

                 8 FK Chmel Blšany

                 9 Louny

                 10 Roudnice B     

15. kolo 13.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
G1A1502 FK Ústí Litoměřice 13.04. 10:30 NE Klíše

G1A1503

FAJM Most

Blšany

13.04. 10:30

NE

Baník

G1A1504 Louny SK Roudnice/Štětí 13.04. 10:30 NE
G1A1505 Souš/FŠ Most Jun.Děčín 12.04. 10:30 SO
G1A1506 FC/Loko Chomutov Litvínov 13.04. 10:30 NE

16. kolo 20.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
G1A1602 Litvínov Souš/FŠ Most 19.04. 13:30 SO Lomská – UMT
G1A1603 Jun.Děčín Louny 19.04. 10:30 SO
G1A1604 SK Roudnice/Štětí FAJM Most 19.04. 10:00 SO Roudnice n.L.

G1A1605

Blšany

FK Ústí

20.04. 10:30

NE

G1A1606 Litoměřice Jun.Teplice 20.04. 10:15 NE

17. kolo 27.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

G1A1702

Jun.Teplice

Blšany

27.04. 10:30

NE

Stínadla

G1A1703 FK Ústí SK Roudnice/Štětí 27.04. 10:30 NE Klíše
G1A1704 FAJM Most Jun.Děčín 27.04. 10:30 NE Baník
G1A1705 Louny Litvínov 27.04. 10:30 NE
G1A1706 Souš/FŠ Most FC/Loko Chomutov 26.04. 10:30 SO

Přípravky 2004/2005

VÝSLEDKY 13.kolo
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
H1A1303 Louny Litoměřice 2:6 

H1A1304

Souš/FŠ Most

Blšany

22:15 

 

hráno v Čepirohách

H1A1306 Litvínov Jun.Děčín 18:5  hř.Lomská

 

 

                     Turnaj ročníků 2004 v Žatci 22.2.2014

                                         Blšany-Dobroměřice    4:1 

                                         Blšany-K.Vary             0:2 

                                         Blšany-Žatec                2:1 

                                         Blšany-Dobroměřice    1:0 

                                         Blšany-K.Vary             2:2 

                                         Blšany-Žatec                2:1 


                                                   Konečné pořadí

                                         1.SK Buldoci Karlovy Vary 

                                         2.FK Chmel Blšany 

                                         3.SKJ Junior Žatec 

                                         4.FK Středohor Dobroměřice 


Přípravka 2006–2008

 

 Turnaj ročníků 2007 v Mostě Velebudicích 22.2.2014

 

                  Výsledky skupina: 

 

                                                       Blšany-Děčín            6:2 

 

                                                       Blšany-Ústí               6:2 

 

                                                       Blšany-Most B          6:1 

 

                  Výsledky semifinále:

 

                                                       Blšany-Most A 0:5 

 

                  Výsledky o 3 místo:

 

                                                       Blšany-Most B          4:2 

 

                   Konečné pořadí:

 

                                                  1.FC Hradec Králové 

 

                                                  2.FK Baník Most A 

 

                                                  3.FK Chmel Blšany 

 

                                                  4.FK Baník Most B 

 

                                                  5.VČSA Ervěnice 

 

                                                  6.FK Junior Teplice 

 

                                                  7.FAPV Děčín 

 

                                                  8.FK Ústí nad Labem

 

 

 


 

FKCHMELBLSANY.cz | 12.4.2014 13:09 | 478x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 27.4.2017 13:10:05