FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM KRAJSKÉHO PŘEBORU

Informace pro Pragochmelaře

Naše snaha založit v hanspaulské lize obdobu Blšan opět pokročila, byl již zaplacen registrační poplatek a přihláška se poslala na svaz. Nyní čekáme na 7. červenec, kdy by mělo přijít potvrzení ze svazu a rozpis našich utkání. Sezóna začíná už v září, proto by si do té doby by měli jednotliví hráči vyřídit dvě věci a to registračku a dres. Abych nemusel KAŽDÉMU jednotlivě vysvětlovat jak na to, zde je postup:

Registračka

  1. Ze stránek www.psmf.cz si stáhněte registrační formulář hráče a vyplňte ho. Přiložte kopii OP a pasovou fotku.
  2. Napište mi na můj mail greathrcka (at) seznam.cz, musíme se sejít, abych vám formulář podepsal jako vedoucí družstva. Zároveň mi na místě předejte 200 Kč jako svoji část týmového poplatku.
  3. Jděte na Pražský svaz malého fotbalu, ulice U nových vil. Za 50 Kč vám vyhotoví registračku, kterou si za týden vyzvednete. POZOR!!! Úřaduje se jen první pracovní den v týdnu od 9 do 19 hodin.

Dres

  1. Oficiální dres Pragochmelu Blšany je model SCUDO od firmy Legea. Jedná se o stejný model jaký používaly Blšany v letošní sezóně v ČFL. Naší variantou je logicky žlutá…
  2. Zajděte do prodejny firmy Legea (Praha 2 ? Vinohrady, Belgická 280 / 1) a požádejte o tento dres. Logicky si vyberte velikost a číslo na záda, pokud chcete, tak můžete mít na dresu i jméno. Zároveň se zmiňte, že jste z ,,Pragochmelu? a požádejte o natisknutí loga, které bude mít Legea už ve své databázi.

Před koupí dresu mě laskavě opět informujte a napište mi svoje číslo, v případě, že ho má už někdo jiný, musíte si vybrat jiné.

  1. V případě zájmu si můžete dokoupit origo blšanské štulpny (160 Kč) resp. tmavomodré trenky (240 Kč). Je to nepovinné, ke dresu Scudo se fasují i žluté trenky, ty modré jsou ale pohodlnější a přijdou mi hezčí…

FKCHMELBLSANY.cz | 6.7.2008 13:17 | 672x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 18.10.2017 7:52:53