Hodně štěstí, Honzo!

Náš kapitán Jan Vorel odchází! O zájmu Slavie se vědělo již déle, avšak až v úterý   dopoledne se pražskému klubu upsal na rok hostování s obcí.

Své poslední utkání sehrál v sobotu proti béčku Sparty (1:1), v úterý dopoledne již trénoval se Slávií. Trenér Jarolím s ním počítá do obrany, která není příliš zkušená.

„Láká mě herní kvalita Slavie, navíc i její pohárové ambice,“ poznamenal o přestupu pro server fotbal.idnes.cz
„Nejspíš budu opakovat, co řeklo mnoho hráčů přede mnou. Ale nabídka Slavie se prostě neodmítá. Je to velká šance ukázat se a jsem rád, že se celá transakce dotáhla. O místo v sestavě se poperu a doufám, že budu platným hráčem mužstva,“ řekl dále Vorel ke změně dresu.

Honza Vorel odehrál za Blšany v lize 195 zápasů a vstřelil 3 branky. Do Chmelu přišel v roce 1992 jako žák,tehdy odkopal 4 sezony,poté strávil rok v Neratovicích a konečně od roku 1997 zapustil kořeny v ligové vísce ( první rok se ještě hrála 2. liga, postup se slavil po sezoně 1997/98).

Za všechny fanoušky děkujeme za skvělé výkony v blšanském dresu a přejeme hodně štěstí!

FK Chmel Blšany | 4.7.2006 17:37 | 702x přečteno