Hanspaulka: Otočený zápas = zisk 2 bodů

V pondělí 8.6. 2015 jsme se navečer sešli v na hřišti v Hostivaři, kde proti nám stál třetí tým tabulky naší skupiny Pozdní Sběr II.

Utkání mělo zajímavý průběh, po naší nedůsledné hře jsme prohrávali od druhé minuty.

Do tempa jsme se dostávali pomalu, jelikož jsme věděli že postup je již daleko a zachráněni jsme. Prostě jsme si přišli zakopat, toho využíval soupeř který procházel naší obranou jako nůž máslem.

Z jednoho takového průniku v 25,té minutě  vstřelil druhý gól.
Blšanští hráči se vyburcovali a po krásném zatažení míče Dominikem Lipárem a nahrávce Kalendovi, který na dvakrát překonal gólmana a snížil do poločasu na rozdíl branky.

Ve druhém poločase jsme chtěli a také jsme pokračovali ve výkonu který jsme předváděli ke konci první půle a přineslo to své ovoce. Po rohu se k míči na hranici vápna dostal Vítek Sádecký ,zamířil a srovnal skóre.

Soupeř zaskočen tím, že jsme se vrátili do zápasu, začal být chvíli lehce pasivnější, hra se začala přelévat z jedné strany na druhou až z toho Blšany vytěžily vedoucí branku.

V 50.té minutě vsítil vedoucí gól Kalenda , kdy mu nahrál Dominik Lipár který se následně srazil s tyčkou branky.

Konec utkání byl ve snaze vyrovnání Pozdního sběru, ale to nepřišlo. A tak jsme si připsali další vítězný zápas.

Poslední utkání sezóny hraje v pondělí 22.6. od 20:15 na Pražačce.

10-kolo

tabulka-10-kolo