Hanspaulka: Těžká výhra

Ve čtvrtek 5.6.2014 Hanspaulské mužstvo Blšan nastoupilo na Mikulovce ve 20:45 k zápasu s týmem J.R.Club B.

Na zápas se mužstvo Blšan dostavilo v počtu sedmi hráčů, čili s jedním mužem na střídání.

Zápas začal ve vlažném tempu kdy obě mužstva byly nepřesné v koncovce popřípadě se dobrými zákroky prezentovali brankáři. Po bezbrankovém poločase obě mužstva přidaly na aktivitě.

Z kýžené aktivity vyplynul první gól zápasu, kdy nešťastně skluzem zasáhl ,kapitán Blšan Novák, přízemní střelu soupeře a míč se třepotal v síti. Blšany tedy prohrávaly. Hned po rozehrání  se míče chopil Kalenda a střelou do vnitřní tyče brankové konstrukce srovnal.

Hrál se bojovný fotbal, ve kterém Blšany byly sice lepší, ale znovu udeřil soupeř. Tentokrát mu pomohla standartní situace, když se ve skrumáži hráčů po rohu dostal nadvakrát k míči Vítek a propálil vše co mu stálo v cestě a Blšany musely znovu dotahovat. Blšanům se to povedlo, když v 51. minutě si naběhl na Kalendův přesný pas Andras a pohotově vyrovnal.

Již se zdálo, že zápas skončí spravedlivou remízou, ale poslední slovo Blšanských fotbalistů si vzal kapitán Novák a po rohu přes hráče protečoval míč až za záda bezmocného brankáře soupeře.

Blšany tedy zvítězily 3:2, ale k postupu do 5.té ligy musejí pro svůj klid a první místo v tabulce, uhrát ještě ve zbývajících dvou zápasech dvě výhry.

jrclub

9-kolo