Hanspaulka: Takhle se to hrát nedá...

8.9. 2014 v 19:00 Nastoupil tým „malých“ Blšan ke svému druhému utkání v Hanspaulské lize opět na svém „domácím“ hřišti Na Šancích.

Někteří hráči  zřejmě byli duchem ještě v šatně, autě či na minulém zápase, ale utkání pro nás začalo katastroficky.

Po osmi minutách jsme prohrávali 2:0, kdy se soupeř trefil hned v první minutě po přečíslení. Hra byla tragická, to co fungovalo v prvním kole, tedy presing a pevná obrana v prvním poločase odešlo na párek. Hráči nestíhali nic, po deseti minutách se sice hra opticky vyrovnala, ale hráčům Blšan se nedařilo trefit zařízení a nebo jejich útok pozorně ubránila obrana soupeře.

Další gólová smršť dl sítě Blšan přišla v poslední desetiminutovce prvního poločasu, v rozmezí 21.-29. minutě padly 4 branky a Blšany byly ne na ručník, ale na osušku.

O poločase přišel hodně vytočený brankář Blšan a důrazně celý tým seřval.

Tým se v druhém poločase rozhodl něco s výsledkem udělat, nejaktivnější byl Kalenda, ale bohužel, v tomto zápase se nedařilo jak jemu, tak celému týmu.

Blšany ve druhém poločase přestaly hrát naivně a podařilo se jim udržet nulu a také bohužel jen jeden gól 8.minut před koncem vstřelit Ležákem.

Porážka sice byla krutá, ale zasloužená, spadli jsme zpátky na zem a příští zápas bude lepší.

Soupeř sice (jak sám přiznal), měl i dávku štěstí, protože mu tam opravdu padlo vše do čeho kopl, ale takhle se hrát nedá, to by nás s takovýmto výkonem čekal rychle sestup, protože ani takhle nehrají týmy v osmé lize.

09.09.2014:Bronx – Blšany 6:1 (6:0)

Jeden z nejlepších výkonů v historii Bronxu vůbec a další tenisové skóre. Soupeř nebyl slabý, ale skvělým disciplinovaným bráněním a opravdu smrtelně rychlou ofenzívou jsme mu nedali šanci. Pochvalu si zaslouží všichni, celý tým hrál dobře!

2-kolo-tydenik

2-kolo-tabulka