Hanspaulka: Shrnutí zimní přípravy

V zimní připravě se mužstvo „malých Blšan“ rozdělilo na dvě, kde mladí zahájili s občasnou výpomocí starších Zimní turnaj PSMF.

Oficiální příprava začala 2.3.2015

V zimní turnaji nastoupilo mužstvo „malých Blšan“ pod názvem Chmelaři

Výsledky zápasů:

Chmelaři – Vibromax 1985 Ne 11.1. 15:00 ZAK
R.I.P. – Chmelaři Ne 18.1. 11:15 P3
Chmelaři – Praetorians FC Ne 1.2. 12:30 P3
ONBLACK – Chmelaři Ne 8.2. 11:15 P3

turnaj-tabulka

V základní skupině prohráli Chmelaři pouze s R.I.P. a to smolně minutu před koncem.

V tabulce skončili Chmelaři na druhém místě a postoupili do další fáze turnaje , na jehož konci byl turnaj miniturnaj pro tři nejlepší mužstva ze druhých míst, ale napřed následovaly dvě kola play off…

V prvním kole Chmelaři narazili na mužstvo Améby FC A, které k utkání nenastoupilo a tak Chmelaři postoupili do dalšího kola, kde na ně čekal tým Angmar, v základnní hrací době utkání skončilo 1:1 a na penalty byly šťastnější Chmelaři

Postoupili tedy do finále turnaje druhých míst, který se hrál 15.3.2015 v odpoledních hodinách.

V něm se střetli s mužstvy Devils of Zderaz (Tým hrající 6. ligu) a Hoverla Zak (tým hrající 2.hou ligu)

V prvním utkání mužstvo Chmelařů nastoupilo proti Zaku, zápas začal pro Chmelaře dobře vedli 2:0, do druhé půle soupeř z penalty snížil a následně i vyrovnal. Bohužel na pokutové kopy chmelaři prohráli a jelikož Zak první utkání proti Devils vyhrál, čekal Chmelaře souboj o druhé místo v turnaji.

Zápas s Devils se pro Chmelaře nevyvíjel ideálně, první poločas prohráli 1:0 , ale do konce druhého stihli vyrovnat.
V následném Penaltovém rozstřelu byli šťastnější hráči Blšan a skončili tedy v turnaji druhých míst druzí.

playoff

finale

V další části přípravy, kdy se testovaly nové posily klubu nastupovali „malé Blšany“ na Šancích každé pondělí od 2.3.

V prvním zápase porazily Blšany tým KLUCY PSF  12:9

V druhém se utkaly s tým 1.FP Praha (Výhra Blšan 4:0)  a v posledním přípravném utkání před sezónou nastoupili proti týmu Bronx KKK, se kterým se utkají i v sezóně a prohráli 2:4.

Nové posily: Zatím na hostování přichází z Dynama Mystique Jiří Burian a z Beach Attack 90210 Petr Kubíček na přestup.

V jednání Jan Kratochvíl

FKCHMELBLSANY.cz | 19.3.2015 10:43 | 560x přečteno