Hanspaulka: Shrnutí zbytku sezóny

Po delší časové prodlevě přidávám shrnutí zbytku sezóny v Hanspaulce a to 9–11. kolo

V. 9.tém kole jsme nastoupili ve 20:45 na hřišti Děkanka, které se nachází v Praze na Pankráci.
Byl to souboj mužstev fanoušků Bohemians 1905 a Blšan.

Po opatrném začátku dostal Blšany do dvoubrankového vedení Loskot, který následně zkompletoval svůj hattrick ve druhém poločase krasnou ranou ze standartní situace. Dva góly přidal Kalenda a poslední gól z penalty dal Dominik Lipár .
Tímto vítězstvím jsme udrželi 5.tou ligu i pro další sezónu

9kolo

V dalším kole nás na našem „domácím“ hřišti čekala 100% Oratoř Kobylisy, za kterou nastupuje i bývalý hráč FK Chmel Blšany Lukáš Kučera.

Góly jsou uvedeny chybně, protože jsme vedli golem Andrase skoro cely první poločas a za tohoto stavu jsme bohužel po samostatném úniku nenavýšili vedení. V posledních 10.ti minutách utkání jsme soupeře zmáčkli, ale vyrovnat i přes mnoho šancí jsme nezvládli. 10kolo

V posledním kole sezóny jsme nastoupili na hřišti Motorletu Praha proti „nováčkovi“ soutěže Orgasmicu LSD.

Poklidné utkání ve kterém jsme měli hromadu šancí a nakonec jsme zvítězili jen 3:1.

11kolo

11kolotabulka

Co říct k sezóně Podzim 2015.
Prohra s Limitou naprosto zbytečná. Mohli jsme být třetí. S Ferrim také a s Duklou či Oratoří mohla být remíza.

FKCHMELBLSANY.cz | 28.12.2015 12:22 | 569x přečteno