Hanspaulka: Rozhozená Limita

V Pondělí 29.9.2014 nastoupil tým „malých Blšan“ na svém domácím hřišti v areálu na Šancích proti tradičnímu účastníkovi Hanspaulské Ligy týmu Limita.  Jehož historie je taková to :

Za uplynulých 27 let prošlo LIMITOU mnoho zajímavých postav z mnoha oborů lidské činnosti. Počínaje hvězdami televizní obrazovky převážně z taneční skupiny UNO – J.Rudolf, Š. Karlesz, M.Feit, A.Fiedler, D.Rous, R. Genzer, T.Forejt a konče fotbalovými reprezentanty – David Filinger a Pavel Kuka.

Zápas se nesl ze začátku v poklidném tempu. Kdy se oba týmy snažily trefit zařízení, což se jako prvnímu povedlo týmu Blšan, kdy Hofman po rychlém pasu od Kalendy prostřelil z úhlu brankáře.

Limitě se podařilo vyrovnat po pěkné kombinaci za pár minut.

Zápas se vyrovnal šance střídala šanci a brankáři obou týmů vytahovaly perfektní zákroky.

Těsně před koncem poločasu vyhrál Dominik Lipár důrazem na míči souboj s obráncem soupeře před vápnem do kterého si popošel a ačkoliv byl tísněn, podařilo se mu strhnout vedení na stranu Blšan.

Ve druhém poločase Limita přidala na obrátkách, bohužel se jí srovnat nepodařilo a své šance proměňovaly ani Blšany.

V 53 minutě Andras prodloužil nahození z autu hlavičkou na brankáře soupeře, který  zřejmě zaskočen, si míč do branky vhodil sám.

Z další akce zahrozili hosté, načež při skrumáži ve vápně reklamovali faul, sudí ho neviděl a tak na branku vyrazil sám Dominik a svým druhým gólem pečetil stav utkání na 4:1 pro Blšany.

Hned po rozehrání hosté vytěžili ze své útočné akce roh, sice z něj snížili, ale rozhodčí jim z nepochopitelného důvodu regulérní branku neuznal, údajně kvůli faulu na brankáře, kterého srazil naneštěstí vlastní hráč.

Rozhodčí následně ukončil utkání.

Celý zápas ovlivnili velmi laxní a nepřesní sudí. Což uškodilo atmosféře v publiku i samotnému zápasu.

limita

tabulka-5-kolo