Hanspaulka: První zápas nového ročníku je tu

V prvním zápase nové sezóny (Podzim 2014), jsme 1.9. od 19:00 nastoupili v novém areálu jako nováčci 5.ligy proti týmu Tlakové galoše, který sestoupil z 4.té ligy.

Do sezóny jsme vstoupili posíleni o dva hráče.

Davida Hofmana, který přišel z Pražských lvů a ještě donedávna hrál aktivně KP na moravě, a Danem Doubkem, který přišel z týmu Legends are back

Utkání se hrálo za nepříjemného deště. A Blšany byly od začátku aktivnější. Hraly vysunutý presing který na soupeře platil.

V 10.minutě Sádecký vystřelil a soupeř střelu nohou tečoval až za zády bezmocného brankáře Galoší.

Blšany nasadily tempo hry, které stále držely, což vedlo k druhému gólu v síti soupeře, tentokrát po faulu na Kalendu se k přímému kopu postavil Sádecký a trefil horní roh soupeřovy branky.

Soupeř se pak začal snažit, ale kombinace mu vázla, jediný kdo na tým Blšany platil byl postarší záložník soupeře, který přesnými pasy provětrával jinak spolehlivou obranu Blšan, vedenou spolehlivě hrajícím Spazierem.

Do konce poločasu přidal ještě gól Andras a Hofmanovi po krásném pasu od Sádeckého na poslední chvíli střelu mířící do dolního rohu brány akrobatickým zákrokem zneškodnil gólman soupeře.

V druhém poločase aktivita Blšan polevila, sice křivka přidal v 37.minutě po přečíslení gól na 4:0, ale to bylo ze strany Blšan vše, soupeři se po krásné akci nakonec z tlaku podařilo snížit ale více již nestihl.

Blšany si tedy zaslouženě připsali první výhru v 5. lize.

pevni-kolo

1-kolo-tabulka