Hanspaulka: První kolo zasloužená remíza

V novém ročníku tentokrát s názvem „Jaro 2015“ vkročili fotbalisté „malých Blšan“ do své 13.té sezóny v historii.

Zahájili jí zápase ve Štěrboholech proti týmu Santovi Sobi  23.3.2015 od 19:15

Proti Blšanům se postavil tradiční účastník pondělních skupin 5.té ligy který stabilně pendluje mezi 4–6. ligou.

Do utkání vstoupili aktivněji Santovi Sobi, kteří z nenápadné akce otevřeli skóre.
Po té se probudili Blšany a Kalenda střelou  trna-vrna v 6.té minutě srovnal.

Ve 12.té minutě soupeř udělal chybu v rozehrávce a z přečíslení 3 na 1 pohodlně střelou po víko zakončil Ležák, Sobi se ale nevzdali a snažili se do konce poločasu vyrovnat, leč marně.

To co se Sobům nepovedlo na konci prvního poločasu, přišlo v půli druhého. V 43. minutě bylo srovnáno a za další 4 minuty vedl soupeř již o dvě branky, kdy během jedné minuty skóre otočil, nejprve z rohu propasíroval míč do brány a pak následně z přečíslení 3 na 1 přidal další branku. Stav byl tedy pro Sobi 4:2.

Blšany nesložily zbraně, zápas se začal přelévat ze strany na stranu a ve 49.té minutě byl nařízen pokutový kop pro Blšany, kdy si soupeř spletl fotbal s basketbalem a ve svém pokutovém území předvedl ukázkový dribling.

V 52.té druhé minutě byl nedovoleně zastaven na půli Kalenda, sám faulovaný se postavil k míči a od půlky hřiště vymetl z nepřímého kopu roh branky soupeře, brankář měl zakrytý výhled a střela do branky hezky zaplavala.

Stav byl tedy 4:4.

Oba týmy se hrnuly do útoku, ale gól již nepadl a tak první zápas v nové sezóně skončil remízou.

Za Blšany nastoupila nová posila Jiří Burian.

1kolo

tabulka1-kolo