Hanspaulka: Oplatíme Bronxu podzimní porážku?

Na konci dubna 27.4. 2015 nastoupili fotbalisté „malých Blšan“ na hřišti ve Štěrboholech proti týmu KKK Bronx, který je v podzimní části sezóny poazil 6:1, kdy za první poločas Blšanští 6× inkasovali. Podaří se jim odveta?

Utkání začalo opatrně, kdy první vážnější šance na straně Bronxu přišla v 10. té minutě, ale Blšany ji ustály…

První kdo se prosadil gólově v utkání byli Blšanští hráči. Andras si v 18.té minutě naskočil na Kalendův centr a míč usměrnil do branky. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a Bronx zatoužil po vyrovnání a to se mu také dostalo, Radotínský se po chybě ve středu hřiště dostal do samostatného úniku a vyrovnal na 1:1. Skóre se již do poločasu nezměnilo.

Ve druhém poločase hráči Blšan přidali na důrazu, nejdříve po nahrávce Andrase si udělal kličku do středu vápna Lipár a vypálil přesně k tyči, hned minutu na to  v samostatném úniku 2 na 1 po přihrávce Kalendy Andras posílá hosty do dvoubrankového vedení. Další branku dal Dominik Lipár v 41. minutě jako přes kopírák, své minulé, opět klička na vápně do středu a opět stejné místo a gól. Blšany měly stále více a více ze hry, 2× se pak Kalenda trefil ze samostatného úniku a další šance již hráči Blšan neproměnili.

Bronx se snažil o odpor, ale za celý druhý poločas vystřelil na zařízení Blšan pouze 5× a Blšany mu vrátily stejným rozdílem prohru z podzimu.