Hanspaulka: Konečně vítězství

Druhý listopadový týden se na domácím hřišti na Šancích utkal tým „malých“ Blšan s dalším postupujícím z 6.té ligy, týmem Special Bránik B.

Do utkání s technicky zdatným soupeřem vstoupily Blšany pasivně a hned nedlouho po začátku lovily míč ze své sítě.

První gól nás probral a začali jsme mít i šance, několikrát jsme netrefili prázdnou bránu, brankář předváděl neskutečné zákroky, popřípadě když už míč do branky směřoval, vyhlavičkoval ho obránce soupeře.

Jedna z šancí se přeci jenom ujala a Kalenda vyrovnal, po samostatném úniku prostřelil výborně chytajícího brankáře soupeře.

Od této chvíle se začal hrát útočný fotbal, šance střídala šanci, ale branky začaly padat až v druhé půli druhého poločasu, kdy se jako první trefil Speciál a strhl vedení na svoji stranu.

Nedlouho poté házel do pokutového území aut Kalenda , který ještě milimetrově tečoval Andras a kulatý nesmysl se mezi nohama došoural až za brankovou čáru 2:2.

Když už se zdálo, že utkání dospěje do nerozhodného stavu, tak kde se vzal tu se vzal od rohového praporku si do malého vápna naběhl s míčem Kalenda a nechytatelně pod břevno zavěsil.

Z následného rohu se soupeř i za pomocí svého brankáře snažil utkání dovézt do nerozhodného stavu, ale neúspěšně a tak Blšany slaví záchranu v soutěži a cenou výhru nad houževnatým soupeřem.

Čily Blšany a Bráník si zahrály pohodový fotbálek, ze dvou bodů se nakonec radovaly Blšany.