Hanspaulka: Horror se šťastným koncem

„Malé“ Blšany nastoupily 6.10. na svém „domácím“ hřišti Na Šancích proti tradičnímu účastníkovi 5.té ligy týmu Nikdo Nikde, který se pohyboval ve středu tabulky.

Zápas začal zastřelováním, kdy se Blšany i Nikdo nikde snažili trefit zařízení. Ze strany Blšan Kalenda a Andras ze strany soupeře hlavně Sarichev.

První gól padl v 10.té minutě poté co Hofman vyhrál souboj a poslal od rohového praporku míč před bránu na Kalandu, který posunul na Andrase a Blšany vedly. Běžela 15.tá minuta utkání a soupeři se podařilo vyrovnat po přečíslení.

Následně ve 24.té minutě strhl po závaru v pokutovém území po standartní situaci vedení na stranu Nikdo nikde Sarichev.

Po poločasové pauze Blšany neskládaly zbraně a Kalenda po samostatném úniku vyrovnal a měl i další šance.  Za nerozhodného stavu trefil tyč a následně z další akce neproměnil samostatný únik.

Což se stalo pro Blšany trošku osudné, hra se přelévala ze strany na stranu a každé mužstvo chtělo s výsledkem něco udělat.

Ve 43. minutě vedení na svou stranu strhlo Nikdo nikde. Brankář Blšan vyběhl a vykopl míč, kterým bohužel napálil protihráče a ten přihrával před prázdnou bránu a Richtrmoc navýšil skóre.

Blšany bojovaly, snažily se o vyrovnání a zdramatizovaní zápasu, ale neproměňovali šance, a v 58.minutě po ťukesu do prázdné branky zakončoval Sarichev.

Následně se začaly dít věci, Blšany hned z rozehrání snížily na 3:4 Andrasem. Z další akce soupeř mohl pojistit náskok ale střelu mířící do branky zablokoval Ležák a založil akci po ose Ležák-Kalenda-Andras, kdy Andras vyrovnal stav utkání na 4:4 v posledních vteřinách utkání do prázdné branky.

6kolo

6-kolo-tabulka