Hanspaulka: FK Blšany - Tuscarora 03 3:1 (1:1)

Abych trošku odlehčil stránkám, (dle pozdějšího ohlasu vás fanoušků Blšan, se to tu objevovat nemusí, můžete o tom diskutovat na Facebooku či v diskuzním fóru). Přidávám informace o tom jak si vede mužstvo pražských fanoušků klubu FK Chmel Blšany hrající momentálně 6.ligu Hanspaulskou, pod záštitou Pražského Svazu Malého Fotbalu (www.psmf.cz)

Více taky v Sekci v menu Hanspaulská liga PSMF.

V prvním kole nové sezóny (Sezóna Jaro 2014) pro klub FK Blšany již 12tá., se mužstvo Blšan představilo na hřišti v Pražských Stodůlkách proti soupeři Tuscarora 03.

Tuscarora 03 postoupila napodzim s naším mužstvem do 6té ligy a první utkání  nové souteže jsme zahájili právě sní ve 20:15  v Pondělí 24.3.2014 na hrišti ve Stodůlkách

Soupeř to nebyl lehký, zápas se odvíjel v rychlém tempu, kde první poločas předvedla obě mužstva několik slibných šancí.

Skóre zápasu otevřelo v 20. minutě , tedy 10 minut před koncem prvního poločasu mužstvo Blšan, krásnou brankou Lukáše Kalendy.

Soupeři se pdoařilo záhy (v 25.minutě) vyrovnat a do konce prvního poločasu se již skóre neměnilo.

V druhém poločase šance střídala šanci, výborně vycházela spolupráce Kalendy s novou posilou mužstva Konejlem, kdy v jedné z mnoha šancí se podařilo strhnout vedení na stranu Blšan ve 32. minutě.

Obě mužstva hrála aktivní hru a Blšany od vyrovnání soupeřem zachránila tyč či výborně chytající brankář, jistému gólu zabránil krásnou robinzonádou, kdy soupeř střílel do téměř prázdné branky.

Bohužel pro soupeře se potvrdilo smutné pravidlo nedáš dostaneš kdy v 57. minutě při úniků tří hráču na jednoho soupeře, po přihrávce Kalendy, dával Křivka do prázdné branky.

Zápas tedy skončil 3:1 (1:1) výhrou Blšan.

Sestava Blšan:

Lipár-Ležák, Spazier, Novák – Konejl,  Kalenda (Střídali:Drdla,Pivoda,Křivka)

Co se píše v Týdeníku Hanspaulka

tuscar