Hanspaulka: Do třetice opět remíza

V polovině dubna nastoupili hráči malé kopané proti týmu Yellow Dildos A, který byl obtěžkán odpočtem bodů poté, co nepískal přidělené zápasy

Zápas začal v rychlém tempu a než se hosté rozkoukali, mohli během prvních deseti minut prohrávat tak o 4 branky.

Ale Kalenda, Andras ani Dominik Lipár nebyli přesní.

První poločas se nesl v rychlém tempu, kdy Blšany dobývali a soupeř pomalu ale jistě tlaku odolával a ke konci poločasu i zahrozil.

V první třetině druhého poločasu poslal Blšany do vedení Kalenda střelou z trestného kopu. Soupeř převzal otěže utkání a začal se pídit po vyrovnání, které po nenápadné akci nakonec přišlo v 47. minutě.

Pak Blšany neskutečně podržel brankář Fečák, který několikrát zamezil soupeři jít do vedení.

Ten kdo šel do vedení byly Blšany, které minutu před koncem po krásné akci na jeden dotek, po ose Andras-Lipár-Kalenda, poslední jmenovaný dává na 2:1.

Jenže, aby toho nebylo málo pár vteřin před koncem zápasu 4 hráči Blšan na hřišti propadnou a soupeř bohužel vyrovná na 2:2.