Hanspaulka: Deportivo bez koruny vs. Blšany

7.9. 2015 nastoupili „malé Blšany“ na domácím hřišti na Mikulově proti nováčkovi soutěže Deportivu bez koruny.
V tomto zápase už za nás nastoupil Honza Matucha, ještě nedávný hráč FK Chmel Blšany.

Utkání hrané ve svižném tempu začaly lépe Blšany, které neproměňovali šance.  První trest přišel v 18.té minutě kdy skóre zápasu po lehkém přiťuknutí otevřel Graf.  Snaha na straně Blšan byla dál ale koncovka byla žalostná, a bylo hůř v druhém poločase se ze standartní situace trefil v 35. minutě Graf.

Blšany ovšem nesložili zbraně , Loskot zavezl míč na hranici vápna ukličkoval obránce a s míčem u nohy z otočky zavěsil pod břevno.

Uběhlo pár minut a z přečíslení stav utkáni srovnal Loskot na 2:2.  Další gól přidal Kalenda z nádherně proměněného trestného kopu. Soupeř následně odpadl.

V 56. minutě soupeř zahrával roh, který jsme ubránili a následně si v šanci 2 na 1 vykombinovali obránce Loskot s Matuchou a posledně jmenovaný zvýšil na 4:2 . Soupeř stihl ještě lehce zdramatizovat utkání kontaktním golem, ale pak Dominik Lipár přidal dva zásahy, nejdříve využil skuliny mezi tyčí a gólmanem soupeře, kdy ač atakován vsítil branku a následně z rohu propálil vše co mu stálo v cestě.