Hanspaulka: Demolice Demoliční čety

Před pauzou v soutěži hráči „malých Blšan“ nastoupili na svém domácím hřišti na Mikulovce proti týmu Demoliční Četa.
Utkání se hrálo 21.9. od 18:15

Zápas byl dlouho vyrovnaný, kdy se snažily prosadit obě mužstva, což se jako prvním povedlo Blšanům, kdy po krásné kombinaci do prázdné brány dával Loskot. Po naší chybě z druhé vlny Demoliční četa ve 24.té minutě srovnala, ale poločasové vedení na stranu Blšan zvrátil Andras, který propasíroval po autovém vhazování míč pod brankářem do branky.
Soupeř se snažil utkání vyrovnat v největší šanci prováhal a tak do dvoubrankového vedení nás poslal Andras po krásném přiťuknutí Kalendy ve 46,.té minutě, za dvě minuty soupeř ale kontaktním gólem zkusil utkání zdramatizovat, ale to se mu již nepovedlo, další branky přidali Loskot s Kalendou a zápas tedy skončil výhrou Blšan 5:2, výborně zahrála nová posila Michal Korbel.