Hanspaulka: Čarodějnice přinesly první prohru v soutěži

Ve středu 30.4. Blšany nastoupili v 18:15 na hrišti Zákostelní v Pražských Vysočanech proti Týmu Žalud United.

Zápas byl plný nepřesností, kdy zkušení starší hráči, přetlačovali a pozičně přehrávali mladé Blšanské mužstvo.

První gól do sítě Blšan padnul  v 9.té před skrumáží před vápnem, kdy v brance zaskakující Drdla byl falovan a soupeř vstřelil gól.

Poté nastoupil do branky již Ferčák.  Blšanům v tento zápas nešlo vůbec nic, soupeř byl pohyblivější, běhavější a hlavně všude včas a naše hráče zvládal pokrýt. Šance měli Kalenda, Ležák i Sádecký ale další gól opět vstřelil soupeř, kdy z trestného kopu padnul ve 22.minutě gól do sítě Blšan na 2:0.

Před brankářem stínili dva hráči soupeře které se nepodařilo odstavit.

Ve druhém poločase se Blšany snažily zabrat…ale kýžený kontaktní gól se vstřelit nepodařilo.

Třetí hřebíček do rakve padnul  3 minuty před koncem podobně jako druhý gól a tak přišla první prohra v soutěží.

Nevadí, bojujeme o postup dál… v příštích třech kolech se rozhodne.

5-kolo-zalud

tabulka-po-5-kole