Hanspaulka: 1.ní místo uhájeno

V posledním kole jarní sezóny se tým Blšan utkal s týmem South Stars, který měl i v případě výhry nad Blšany sestup jistý.

Utkání bylo hrané téměř bez obran, kdy šance střídala šanci, vyznamenali se brankáři obou týmů.

V sedmé minutě se Blšany ujaly vedení brankou Kalendy.  Vzápětí mohl ale South Stars vyrovnat, ale hráče vychytal brankář.

Šance střídala šanci, ale skóre se začalo měnit, až ke konci poločasu. Ve 20.té minutě vsítil z individuální akce branku Kalenda a ve 22.té minutě při kombinaci Kalenda-Andras-Drdla poslední jmenovaný v náběhu upravil skóre poločasu na 3:0.

Druhý poločas se nesl ve znamení prvního, kdy střelci Blšan ztroskotali povětšinou na výborně chytajícím brankáři a nebo na své nemohoucnosti.

Utkání nakonec skončilo vítězstvím Blšan 8:1, ale skóre mohlo být oboustranně vyšší.

Blšany tedy uhájily první místo v tabulce a postoupily potřetí za sebou do vyšší soutěže, na podzim tedy budou hrát pátou ligu.