Hanspalka: Za postupem vysokou výhrou

V poslední srpnový den se fotbalisté „malých Blšan“ sešli na novém domácím hřišti v areálu Dukly Jižní město na Mikulovce.

Proti Blšanům se postavil soupeř kterého zdolali horko těžko v sezóně Podzim 2014 až gólem Kalendy na 3:2 pár minut před koncem.

Do zápasu jsme vstoupili po téměř nulové letní přípravě a s novou posilou Janem Loskotem.

Zápas jsme začali aktivně a hned v druhé minutě jsme se ujali vedení, kdy se okolo obránce prosmýkl Dominik kterému nahrával Kalenda a úspěšně zakončil.
Blšany měly nadále aktivitu na svých kopačkách, která vyústila v druhý gól ve 4.té minutě, branku vstřelil Kalenda.

Třetí gól a zároveň svůj premiérový v dresu Blšan vsítil  Loskot ve 14.té minutě po přiťuknutí Kalendy při rozehrání nepřímého volného kopu Loskot.

Soupeř se pak utkání pokusil zdramatizovat gólem na 1:3, kdy si po rohu naběhl hráč až z třetí vlny a prostřelil vše co mu stálo v cestě.

V 18.té minutě se opět v pokutovém území ocitl Lipár a zvýšil vedení Blšan již na 4:1. Soupeř začal působit odevzdaným dojmem a toho využil Kalenda, který v 28 a 30 minutě nahrál Loskotovi a ten zvýšil na 5:1 respe 6:1 a jeho střelecký účet zahrnul v prvním zápase za Blšany Hattrick.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně tak jako do celého utkání a to brankou Andrase.  Svoji premiérovou branku pak vstřelil Drdla.
Soupeř pak mírně korigoval výsledek zatím probíhajícího utkání na 2:8, ale to Blšany nezastavilo. Blšanští soupeři nasázeli ještě 5 branek a utkání skončilo rekordní výhrou v historii Blšanské malé kopané 13:3.

Do příštího zápasu nastoupí další nová posila Blšan : Jan Matucha (Bývalý hráč Blšan v Kraji a Divizi)

1kolo

prvnikolotabulka