Hanspaulka: Dvě prohry po sobě

Přináším vám souhrn dvou posledních kol v Hanspalce, kde hráči Blšan nastoupili na domácím hřišti na Mikulovce proti dvou konkurentům o postup do 4.té ligy.

5.10. jsem se utkali s Felix Clubem.
Věděli jsme, že soupeř bude na stejné úrovni jako my. Utkání bylo až do dvacáté minuty vyrovnané kde šance měli na straně Blšan Dominik a Kalič. Ve 20.té minutě se Dominikovi nepodařilo do autu odkopnout míč a soupeř se z voleje nádherně trefil a vedl tedy 1:0. Ve druhém poločase byla hra stále vyrovnaná, Šance neproměnili Kalenda, Andras, Korbel, který se navíc po druhé žluté kartě nechal bohužel vyloučit a Felix přidal ještě tři branky,5kolo

12.10 jsme nastoupil v přímém souboji o druhý postupový flek s týmem Ferri FC.

V páté minutě jsme šli do vedení kdy únik dva na jednoho proměnil po přihrávce Kalendy  Dominik Lipár ve vedoucí gól.
Soupeř, který byl fotbalovější, měl hodně šanci, ale netrefoval zařízení, my jsme hráli na brejky, které jsme bohužel nedokázali proměnit, a ve druhém poločase Dominik trefil tyč. Hosté vyrovnali ve 38. minutě kdy nedokázali dva naši hráči ve vápně odkopnout míč do autu…a ze stejné situace soupeř vstřelil minutu před koncem i vítězný gól.
Zápas jsme takticky nezvládli, mohli jsme ho v klidu vyhrát nad fotbalovější soupeřem který je pravidelný účastník 4.té ligy. 1:0.