FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

FK Chmel Blšany - SK Strupčice 3:0 (2:0)

V nedělním krásném odpoledni byl v Blšanech k vidění dobrý fotbal. K tomu již opět fungovalo občerstvení s klobásami a steaky a před zápasem vítala týmy hymna Chmelařů. Na trávník vyběhl v bílém dresu Chmelu Maroš Klimpl. Slovenský obránce s ligovou zkušeností z Ostravy a Žižkova, který má na svém kontě 18 reprezentačních startů a jednu branku

Blšany předváděly nápaditý rychlý fotbal. Už v prvních vteřinách se dostal do šance Froněk, ale hostující brankař Weisser stačil včas vyběhnout. Už v 5. poslal střelou Blšany do vedení Klimeš, který tak zhodnotil rohový kop. Ve 21. zatáhl míč rychlonohý Novák, kterého z obrany na hrot postavil trenér Němec. Odcentroval před branku a nabíhající Froněk těsně minul. Ve 25. centroval z pravé strany parádně Zahálka, ale nabíhající Novák už měl balón daleko a tak vysoko přestřelil. Ve 31. pro změnu z levé strany přišlo přiťuknutí Nového na Lancze, který křížnou střelou překonal Weissnera podruhé. Další gólovku Nový připravil ve 39. pro Nováka, který se ocitl najednou ve vápně, ale ten těsně minul.

Výborný fotbal pokračoval i po přestávce. Hosté, povzbuzování svými fandy nesložili zbraně, ale domácí obrana fungovala výborně a Klíma tak neměl mnoho práce. Do utkání vstoupil další nováček v dresu Blšan, Tomáš Drbal, který působil v Rakousku. Třetí branku přidal po rohu Poláčka Maroš Klimpl. Strupčice, ačkoli jsou předposlední v tabulce, nebyly snadným soupeřem. Mají vysoké a technicky dobře vybavené hráče. Problém jim ale dělalo pokrytí nabíhajících hráčů Blšan. Chmelaři jsou druzí, když ještě nepoznali hořkost porážky, o bod za Štětím. V dalším kole jedou do Krupky.

Branky: 5. Klimeš, 31. Lancz, Klimpl.

Rozhodčí: Prágl, Míč, Zaňka.   100 diváků.

Blšany: Klíma, Novák, Klimeš, Nový (46. Drbal), Macek, Kopas (64. Siegl), Klimpl, Poláček, Zahálka, Lancz, Froněk (83. Matucha).

 Článek ze Svobodného hlasu od Jardy Tošnera

FK Chmel Blšany | 25.9.2012 10:30 | 1256x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 27.11.2020 21:00:04