FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

FK Chmel Blšany - FK Tatran Kadaň 0:1 (0:0)

V chladné sobotním dopoledni nastupovali Blšany ke svému utkání se třemi nováčky Do branky se postavil Martin Bartoš, který nahradil Krabce, kterému se hrubě nevydařilo utkání v Děčíně. Ne levou stranu obrany se postavil Matěj Drbohlav, který přišel z FC Chomtov a ve 2. poločase střídal třetí nováček Tomáš Holub.

První poločas byl hodně vyrovnaný, Chmelaři sice měly mírnou herní převahu, ale do vážnější šance se za 45 minut nedostali Už v 7. minutě to zkoušel sólově Nový, který utekl po křídle, ale jeho pokus vyrazil Turánek na roh. Ve 14. kadaňský Špicar trefil horní část břevna domácí branky. I další šanci měli hosté, jmenovitě Hyský, který lehce přestřelil. Největší šance Blšan přišla ve 35. minutě. Mackův roh propadl k Houšteckému, ten ale z malého vápna přestřelil. Stejně, jako domácí, se trápili i hosté. Pokoušeli se rychlé přechody do útoku, ale byli hodně nepřesní a většina jejich akcí končila před vápnem.

První větší šanci druhé půle měli blšanští. Zahálka našel v 52 Letka, ale tem mířil vedle tyče. Pak převzali iniciativu hráče Kadaně a hrálo se prakticky na jednu bránu. V 63. Měl obrovskou šanci Klinec, ale Bartošův reflex zabránil domácí pohromě. Kadaňských útoků přibývalo. V 86.vytahoval Bartoš Maříkovu střelu na roh. Tlak sílil a branky visela ve vzduchu. Dvě minuty před koncem zahrávali hosté roh a z něho dal Paul hlavou vítěznou branku Kadaně.

Branky: 88. Paul

Rozhodčí: Šefčík, Oborník, Trégr ŽK: 2:2 30 diváků

Blšany: Bartoš – Drbohlav, Lancz, Gruber, Siegl, Macek, Haviar (86. Kalanin), Nový, Zahálka, Houštecký (46. Matucha), Letko (83. Holub)

FK Chmel Blšany | 10.4.2013 13:44 | 865x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.10.2020 2:51:19