FK Chmel Blšany - FK Hvězda Cheb 7:4 (5:2)

Zápas začal v 18:00 hod.. Branky: 1. poločas: 3. min. 1:0, 6. min. 1:1, 9. mim. 2:1, 16. min. 3:1, 29. min. 4:1, 35. min. 5:1, 41. min. 5:2.

2. poločas: 53. min. 5:3, 70. min. 6:3, 71. min. 6:4, 86. min. 7:4.

branky :Hudeček, Altman, Dobeš(PK),

středa 27.7.2011,  výkop 18:15

stadion :  Blšany

Hvězda nastoupila proti diviznímu celku, za které nastoupili v sestavě ex-ligoví hráči Stracený, Pilař, Němec  a další. Hrálo se na hlavním stadionu v Blšanech. Náš mladý tým byl i přes výsledek vyrovnaným soupeřem a utkání s divizním celkem bylo pro náš celek kvalitní přípravou na podzimní boje v krajském přeboru. V utkání se střídali brankáři Černý a Kafka a hráči Neumann, Rolník A., Makeš, Mariška, Žíla, Kohout, Dobeš, Šneberger, Stehlík, Hudeček, Altman .

několika obrázky se vracíme k utkání Hvězdy v Blšanech. Kromě toho, že utkání se odehrálo na hlavním stadionu, kde se hrála 1.liga, poutal zaslouženou pozornost i hráč Horst Siegel, který v letech 1988 – 1990 odehrál v Chebu za Rudou Hvězdu Cheb 39 ligových utkání a vstřelil v nich 7 ligových branek. Horst Siegel na Cheb nezapomněl a ochotně se s našimi mladými hráči vyfotil.

FKCHMELBLSANY.cz | 29.7.2011 12:36 | 1306x přečteno