Dorost zase ztratil, B-muži vykřesali naději

Už jen hodně divoká teorie by mohla naše dorostence připravit o postup do   České ligy dorostu. B-mnuži nečekaně vyhráli a drží malou šanci na záchrau   v přeboru. Špatně jsou na tom žáci, kteří zase prohráli a hodně si komplikují   záchranu v divizi.

BLŠANY MUŽI ?B? – Neštěmice 3:0 (3:0) (krajský přebor)

Béčko po delší době zabralo a jako už několikrát, překvapilo zrovna favorita. O zápase bylo rozhodnuto už v prvním poločase. Situace v tabulce ale zůstává pro tým kritická, na posledním místě má 16 bodů, předposlední Domoušice mají 19 b. a před nimi se nacházející Litoměřice 22 bodů. Do konce soutěže zbývají odehrát čtyři kola.

FK Baník Sokolov – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? 4:4 (0:3) (divize)

Stejně jako Áčko, i dorostenci se rozešli se Sokolovem smírně, přestože po poločase už jasně vedli. Přesto si naši hráči v podstatě zajistili postup do České ligy, protože 4 kola před koncem mají náskok 12 bodů a bilanci vzájemných záýpasů s Ústí nad Labem vyrovnanou. O postup by naši hráči mohli přijít pouze v případě, že by všechny čtyři zbývající zápasy prohráli a soupeř všechny čtyři vyhrál. Zároveň by Ústí muselo stáhnout rozdíl ve skóre, který činí 22 branek. Znemanelo by to například, že by Blšany čtyřikrát prohrály o tři branky a Ústí by zároveň vyhrálo třikrát o tři branky a jednou o 2 branky. Tyto divoké teorie asi nikoho netrápí a teď už se definitivně může začít blšanský fotbal připravovat na příští sezonu, která bude ligová.

FK Baník Sokolov – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" 3:0 (1:0) (divize)

Svěřenci trenéra Koutenského dostali fotbalovou facku, kterou jednoduše už potřebovali. Na jaře ještě neprohráli ani jeden zápas a v posledních duelech už to bylo znát, přístup hráčů přestal být ideální a mnozí si už asi mysleli, že zápasy v divizi budou vyhrávat bez práce. Zhoršující se výkony logicky vyústily v první porážku, která naštěstí přišla proti silnému soupeři, který je druhý v tabulce. Náš mladší dorost zůstává na 3.místě tabulky, za týden se může vrátit na vítěznou vlnu proti relativně slabšímu Děčínu.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? – Siad Bílina 3:3 (krajský přebor)

Straší dorost se stále nachází v klidném středu tabulky.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? – Siad Bílina 5:2 (krajský přebor)

Tým si upevnil 4.místo v tabulce.

FK Junior Praha – BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI 4:1 (divize)

Lídra tabulky a hlavního kandindáta na postup naši hráči podle očekávání zastavit nedokázali. V boji o záchranu přituhuje.

FK Junior Praha – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI 0:0 (divize)

Po bezbrankové remíze se kluci sesunuli v tabulce ze 4.místa na 5., navíc na ně už útočí i šesté Podolí.

Slovan Jirkov – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ 0:11 (okresní přebor)

Hráči ročníku narození 1995 jasně potvrdili roli favorita, slabé soutěži jasně kralují

Ravel Ústí – BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA 3:3 (1:2) (krajský přebor)

Zápas dvou průměrných celků přeboru skončil nerozhodně, z čehož se jistě více radují naši hráči. Na druhou stranu však Blšany ztratily poločasové vedení.

Ravel Ústí – BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 8:0 (3:0) (krajský přebor)

Na rozdíl od starší přípravky se mladší vůbec nedařilo a utrpěla ostudně vysoký debakl. Příděl gólů přišel hlavně ve druhém poločase. Soupeř je ale hodně silný, v průběžné tabulce mu patří 2.místo. Naši nejmladší tak také zůstávají prů,měrným týmem přeboru.

FK Chmel Blšany | 21.5.2007 0:49 | 674x přečteno