Blšany přidávají další body, porazili Strupčice (Pohled trenéra)

Včera se Blšanští fotbalisté doma utkali s mužstvem Strupčic.
img-8006

Trenér Němec se k utkání vyjadřil takto:

Tento zápas jsme chtěli využít pro procvičení více variant rozestavení a zapracování nových posil do mužstva (Klimpl, Drbal). Strupčice jsme ale nepodcenili.

Chtěli jsme být více variabilní. Zápas mohl zkončit i větším brankovým rozdílem, ale opět jsme se potýkali se špatnou koncovkou. Celé utkání jsme byli lepším týmem, ikdyž jsme se zaměřili více na obranu, tak jsme se dokázali dostat do mnoha šancí.

Druhá půle nesplnila mé očekávání, máme stále na čem pracovat.

Zkusili jsme hru bez Siegla a  na hrotu pouze s Froňkem.

Čekáme také až se uzdraví náš kmenový hráč Daniel Kalanin, který by mohl do utkání nastoupit do 14ti dnů.

Ve středu nás čeká pohár s Ervěnicemi a chceme se v něm zaměřit na proměňování šancí.

Mároš Klimpl:

marosklimpl

Maroš Klimpl (4. červenec 1980, Martin) je slovenský fotbalový obránce,

Klimpl je odchovancem Dynama Dolný Kubín, potom hrával i za MFK Ružomberok a Dukla Banská Bystrica. V roce 2001 přestoupil do FK Viktoria Žižkov. Žižkov v roce 2004 sestoupil do druhé ligy a Klimpla koupila Ostrava.

V červnu 2007 podepsal kontrakt s dánským klubem FC Midtjylland až do roku 2010.

Dlouho dobu působil také ve Skotsku v Dundee FC.

První branku za reprezentaci střelil v kvalifikačním utkáni proti Irsku 8. září 2007.

Tomáš Drbal: Kvalitní záložník, který působil v Rakousku v nižších soutěžích

FK Chmel Blšany – SK Strupčice 3:0 (2:0) Klimeš, Lancz, Klimpl

Sestava:Klíma – Zahálka, Klimpl, Kopas,Lancz – Macek,Poláček,Nový (45.Drbal),Klimeš (64.Siegl jr.),– Froněk (80.Matucha), Novák

ŽK:Froněk