Blšany opět budou mít B-tým

Po sestupu rezervního družstva mužů z divize klub zvažoval, zda Béčko do příští   sezony vůbec přihlásí. Nakonec se tak stalo, takže i příští rok mohou diváci chodit   na Blšany „B“ do Kryr.

V sezoně 2006/2007 bude hrát B-tým vzniklý před rokem sloučením s Havranem Kryry pouze krajský přebor. Fotbalová úroveň takové soutěže už je přeci jen výrazně nižší než u divize, o čemž svědčí i níže uvedený seznam účastníků. Jací hráči budou reprezentovat barvy Chmelu? Půjde o pokračování dosavadní skladby týmu- zkušení hráči z okolí Kryr (Zelinka, Plánička, Beránkové…) v kombinaci s mladíky Blšan přicházejícími z dorostu, kteří se neprosadí v druholigovém A-týmu mužů.

Mužstvo bude mít nového trenéra, protože dosavadní kouč Frťala odešel za trenérem Bílkem do Plzně. Nově tedy povede mužstvo Blšan „B“ pan inženýr František Mikeš. Tomuto trenérovi je 58 let a pochází ze Žatce. Pan Mikeš je jeden ze vzácných trenérů, kteří se mohou pochlubit i vysokoškolským titulem.

Na zápasy B-týmu budete moci nadále chodit do vesnice Kryry o sobotách od 10:30. Sezona začíná v prvním srpnovém víkendu, stejně jako u druholigového A-týmu. Rozlosování soutěže zatím neznáme.

Soupeři B-týmu Blšan v ročníku 2006/07 přeboru Ústeckého kraje:
SK Roudnice n.Labem
FK Český Lev Neštěmice