Blšanský Lukáš Prückner vévodí tabulce střelců

Blšany – V krajském přeboru dal v patnácti podzimních zápasech dvacet branek. Nejlepším lounským střelcem je Vít Karban se šesti zásahy.

Lukáš Prückner, který hraje za Chmel Blšany, vévodí tabulce střelců krajského přeboru po podzimní části. Blšany na čtvrtém místě daly svým soupeřům v 15 zápasech 42 branek, Lukáš Prückner jich z toho dal téměř polovinu – 20. Šest branek dal za Chmelaře Horst Siegl mladší a po pěti přidali Michal Macek a Petr Nový. Tito čtyři hráči tak dali 36 ze 42 gólů Blšan. V Lounech tak výrazné střelce nemají. Klub dal na podzim v krajském přeboru jen 22 branek. Nejlepším střelcem je se šesti zásahy Vít Karban, jenž je v Lounech na hostování z Kryr. O branku méně dal Václav Suchý, tři góly zaznamenal Petr Sanko. Nejlepší střelci krajského přeboru po podzimu:
20 – Prückner (Blšany)
14 – Krok (Neštěmice)
12 – Záveský (Modlany),
11 – Vavroušek (Vilémov), Ojinii (Kadaň)
10 – Šikl (Litoměřice), Kříž (Krupka), Koudelka (Litvínov)
7 – Paseka (Neštěmice), Brabenec (Milešov)
6 – Siegl ml. (Blšany), Tikovský a Watzka (oba Krupka), Murdych (Děčín), Karban (Louny), Sedláček (Proboštov), Augusta (Bílina)
5 – Macek a Nový (oba Blšany), Džuban, Blažek a Vavrinec (všichni Proboštov), Císař (Litoměřice), V. Suchý (Louny), Demčenko (Děčín)
4 – Lejček (Krupka), Levý a Vlasák (oba Bílina), Havrda (Modrá), Egrt (Litvínov), Malák a Očipka (oba Vilémov), Sedlák (Proboštov),
3 – Geher (Děčín), Lácha (Neštěmice), Řezníček (Krupka), Hromas, Dolejška a Jankovič (všichni tři Horní Jiřetín), Jirchář, Buryánek, Jager a Bílek (všichni Vilémov), Sanko (Louny), Hanzl, Fiala a Pazdera (všichni Milešov), Podolský (Modrá), Macháček, Svoboda, Dragoun a Bíro (všichni čtyři Litvínov), Mikeš (Kadaň), Karlík (Modlany), Měšťánek a Masopust (oba Bílina), Migas a Tichý (oba Litoměřice), Kuna (Modrá), Čížkovský (Březno).

Autor: Petr Kinšt

Čtěte více na: http://zatecky.denik.cz/…0131124.html