FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM KRAJSKÉHO PŘEBORU

Blšanský fotbal by měl ožít i v Praze

  Kdoví, jak to bude od příští sezony s blšanským fotbalem. Aspoň v jedné byť   trochu skromnější podobě by se ale jméno Blšany na fotbalových hřištích   objevovat mělo.

Blšanští fanoušci žijí po celé republice a určitá skupinka existuje i v Praze. Při posledním utkání Blšan v hlavním městě, bylo to na Vyšehradě, se tito fanoušci společně domluvili na založení týmu malé kopané, který by od podzimu hrál pražskou amatérskou Hanspaulskou ligu a nesl ve svém názvu Blšany! Od záměru k realizaci však ještě nebyly podniknuty všechny potřebné kroky, takže tým ještě za vzniklý považovat nemůžeme…

Daniel Hrčka, iniciátor a hlavní osoba celého nápadu, jenž na našich stránkách píše komentáře pod nickem DvH, začal shánět potřebné hráče. Potřebujeme minimálně 10 fotbalistů. Ve skutečnosti to přímo fotbalisté zdaleka být nemusí, tým je otevřen každému, kdo si chce pravidelně zahrát fotbal proti různým soupeřům a to pod blšanským jménem. Sami jsme většinou naprostí amatéři, takže hrát opravdu může každý, kdo chce.

Tým bude mít vlastní název, logo i dresy. O vzniku týmu a všech těchto věcech se nyní debatuje ve fóru na našich stránkách, pokud tedy chcete další informace, podívejte se nebo napište přímo tam, případně pošlete mail hlavnímu organizátorovi: greathrcka (at) seznam.cz

Možnost kopat za tyto nově vytvořené Blšany se týká hlavně fanoušků z Prahy, protože celá soutěž je pražská a zde se také budou hrát všechny zápasy. Tým se musí přihlásit do soutěže do 20.června, do této doby bychom proto potřebovali mít dostatek hráčů. Proto, pokud vás tato nabídka oslovila, neváhejte se informovat a případně projevit zájem, stále sháníme hráče!

Samozřejmě se nebráníme ani případným sponzorům, případné nabídky pište na výše uvedený mail…

O dalším postupu při zakládání „malých Blšan“ vás budeme informovat buď na těchto stránkách, nebo případně pak založíme stránky speciální. Kdož se nebudete účastnit, držte nám palce, budeme bojovat za blšanské jméno!

FKCHMELBLSANY.cz | 31.5.2008 0:48 | 732x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 17.10.2017 8:06:20