Další vítězná přestřelka FK Chmel Blšany

góly: Zeman, Homola, Gajecký 3×, Kubek, Kovařík

Hodan – Vacek, Jelínek, Žampa, Šimon – Homola, Lička, Chroust – Zeman, Gajecký, Zdichynec

Stehno – Vacek, Lička, Míča, Kubek – Kovařík, Chroust ( Natale ), Homola – Zeman, Gajecký, Zdichynec ( Štochl )

FKCHMELBLSANY.cz | 14.2.2016 18:29 | 852x přečteno

O víkendu přišel první přípravný zápas

Malinko opožděně proti jiným celkům, ale s velkou chutí začali blšanští přípravu na boje o jarní body do tabulky krajského přeboru.
Příprava začala 25. ledna a proti původnímu plánu, kdy měly Blšany sehrát první zápas s Královicemi, nastoupili v sobotu proti Chomutovu.
Začátek přípravy nám zhodnotil trenér Marcel Lička.

FKCHMELBLSANY.cz | 9.2.2016 17:01 | 987x přečteno

Příprava nám odstartovala

Zimní příprava byla zahájena 25.1.2016.

Rozhodl jsem se tedy vyzpovídat manažera FK Chmel Blšany Dominika Rodingera a zde je výsledek…

FKCHMELBLSANY.cz | 28.1.2016 22:54 | 1288x přečteno

Chmelaři se výhru nad Modrou příliš nenadřeli

Blšany se před začátkem utkání vyfotili s transparentem podporujícím stop rasismu a pak se pustili do svého soupeře. Modrá je již téměř tradičním protivníkem na závěr. Hosté oslabeni o dva potrestané toho mezi chmelnicemi moc nepředvedli a prakticky se jen bránili.

FKCHMELBLSANY.cz | 16.11.2015 11:28 | 975x přečteno

Upoutávka: FK Chmel Blšany - FC Jiskra Modrá

15. kolo KP pokračuje v sobotu 14.11.2015. od 10:30 hod. zápasem Blšany – Modrá.

Rozhodčí: Ludvík Tomáš – Vlašič Miroslav, Prágl Martin.

Delegát: Píbl Václav.

FKCHMELBLSANY.cz | 11.11.2015 11:03 | 1146x přečteno

Pohled Trenéra Ličky: Infarktový závěr Chmeleři zvládli a otočili výsledek

Průběh zápasu byl určitě pro nezaujatého fanouška velice zajímavý. Padlo 7 gólů a člověk si připadal jako na houpačce.

FKCHMELBLSANY.cz | 9.11.2015 12:31 | 852x přečteno

Blšanští otočili zápas dvěma brankami v samém závěru

Střekov, Blšany – V poločase prohrávali už 0:2 a v kabině proběhla pořádná bouřka. Pak bylo srovnáno za osm minut, ale pořád ještě zdaleka ne vyhráno.