Příprava Pragochmelu Léto 2012

I toto léto jsme se přihlásili do Letního turnaje PSMF. Byla nám nalosována  4.skupina turnaje, kde jsme se postupně měli utkat s těmito týmy:

Pragochmel Blšany B – Serval KPKS  (6.liga) 0:7

Zápas se hrál na Pražačce, kde nás soupeř jednoznačně přehrál, nedokázali jsme se ani jednou prosadit, tak z toho byl debakl 0:7

Pragochmel Blšany B – Restaurace u Pecků (1.liga) 2:13 Bareš, Matura

Na tento zápas proti týmu z první ligy se všichni těšili. Hrálo se opět na Pražačce. Před zápasem proběhlo týmové focení. V úvodu jsme dostali velmi laciný gol, ale hned se nám podařilo vyrovnat. O vyrovnávací gól se postaral Ivan Bareš. Nerozhodný výsledek, jsme drželi až do 25.minutu po té soupeř vstřelil 4 rychlé góly a o výsledku bylo rozhodnuto.

Dynamo Prak (8.liga) – Pragochmel Blšany B 10:3 2× Lipár D. , Bareš

V tomto zápase jsme se ujali vedení 2:0 soupeři se ale ještě do poločasu podařilo vyrovnat. Po poločase jsme se opět dostali do vedení, ale soupeř hned vyrovnal a přidal dalších 7 kousků, takovou prohru jsme si přece jen nezasloužili.

Pragochmel Blšany B – H.K. 12 (7.liga) 4:2 2× Matys , Bareš, Stacho

V tomto zápase jsme se získaly první a bohužel zároveň poslední body na turnaji. Tento zápas se odehrál bez našich benjamínků,  kluci dodržovali co měli a odměnou byla výhra. Soupeř neunesl se prohru a začal se vymlouvat, že se nesešli a dožadoval se přáteláku, který byl z naší strany odmítnut.

Dirty Bastards (6.liga) – Pragochmel Blšany B 4:3 2× Lipár, Bareš

Do tohoto zápasu jsme šli posíleni o jednoho hráče z A. týmu, který nám předal nějaké zkušenosti ze 7.ligy. Dokázali jsme držet taktitu a brzo jsme vedli 2:0. Oba góly vstřelil náš nejmladší hráč Dominik Lipár. Po poločase se soupeři brzo podařilo vyrovnat. Na vyrovnávací gól okamžitě odpověděl svým dalším gólem Ivan Bareš. K naší smule se podařilo soupeři zápas otočit a dotáhnout ho k výhře. Za tento výkon jsme se, ale rozhodně stydět nemuseli.

Pragochmel Blšany – Palmeiras Prosek (8.liga) 2× Lipár, Andras,  Bareš, Ležák

Na tento zápas jsme se vydali až do Záběhlic. Náš stabilní gólman, šel pařit na parník a tak ho musel nahradit Lukáš Andras, který se v tomto zápase moc nepředvedl. Zápas byl od začátku vyrovnaný, avšak soupeřův útočník nám z 8mi gólu dokázal vsítit 6 a byl k nezastavení. Zápas jsme si prohrály vlastními chybami a hlavně hádánim s rozhodčími. V tomto zápase jsme se dočkali i jediné penalty na turnaji, po faulu na Dominika Lipára, si vzal on sám míč a střelou do levé šibenici nedal gólmanovy šanci.

poharleto

Tabulka Střelců:

6.Branek      Lipár Dominik ( ve 4. Zápasech)

5.Branek       Bareš Ivan  (v 6. Zápasech)

2.Branky    Matys Jan (v 1. Zápase)

1.Branka:

Andras Lukáš (v 1. Zápase)

Matura Dominik (ve 4. Zápasech)

Stacho Tomáš (ve 3. Zápasech)

Ležák Jan (ve 2. Zápasech)

Kenya cup 28.07.2012

Dne 28.07.2012 jsme se zúčastnili turnaje v Běchovicích na přírodní trávě. Mysleli jsme,  že na tento turnaj pojedeme ve velice silné sestavě, jenže opak byl pravdou. Proto jsme se ráno snažily ještě někoho na rychlo sehnat, ale to se nám nepovedlo. K naší smůle ještě brzo musel odjet John a Matura si opět obnovil zranění, že si půl roku nekopne, jeho zranění nás také stálo postup, ale o tom až níže. Na poslední chvíli se všichni omlouvaly a proto nás posílili 2 fotbalisté ze Zimbru. Jenže ty ráno zaspaly a dostavily se až na poslední 2 zápasy. Sice jejich pomoc nám pomohla velmi, jenže jsme se už nestihly s nimi sehrát a na to jsme doplatili. Ve skupině jsme všechny zápasy prohrály, ač smolně nebo tím že všechny branky nám vsítil hráč, který hrál, téměř za všechny týmy. Za zmínku stojí poslední zápas s Kenya týmem, potřebovaly jsme zvítězit a hrály dobrej fotbal, rychle jsme se ujali vedení soupeři se podařilo k naší smůle vyrovnat, ale stále to byla otevřená partie, z našeho tlaku se urodil rychlý brejk v zádu zůstal jediný Matura, který si zvrtl koleno a zůstal bezhybně ležet na trávníku…. Soupeř zvítězil a naše trápení bylo u konce. Nakonec z toho bylo 17.místo což se za úspěch považovat nedá.

Zůčastnili se: Spazier, Lipár J. , Lipár D., Matura , Pivoda, Korbel, Ležák

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 23.10.2017 22:49:16