Příprava Pragochmelu Jaro 2012

Letos náš  tým zvolil trošku jiný model než v předchozích zimách. Nastoupil do Zimního poháru PSMF, následně absolvoval Ligový pohár Pavla Formáčka, Tirnaj o Zubří Trofej které je rozdělena na Jarní a Podzimní kole a přípravné utkání těsne před  začátkem souteže s týmem Ukrutného Lazarethu, hrající taktéž 8mou ligu

Pragochmel Blšany B – R.I.P 2:8 (2:4)

K prvnímu utkáni nového roku jsme se sešli na hrišti v Záběhlicích. Posíleni o Tomáše Kalendu a Petra Hoška z Traktoru Praha jsme podlehli týmu z 5té ligy. Obě Branky vsítil Kalenda

Pragochmel Blšany B – Los Muchachos 6:5 (4:2)

Ve druhém kole jsme narazili na tým Los Muchachos hrající 7mou ligu, utkání bylo vyrovnané. V tomto zápasu a ve zbytku zimní přípravy jsme nastoupili posílení o Ivana Bareše.

TBC Lachtan A – Pragochmel Blšany B 4:3 (4:1)

Utkáni jsme si svojí nedůsledností v obraně prohráli sami

Pragochmel Blšany B – TJ Spoje Praha 5:20

Utkání na které se nás sešlo 7 a zkoušeli jsme nové tváře dopadlo tak jak již výsledek napovídá, bídně.

Cosmetic – Pragochmel Blšany B 9:1 (2:1)

Nebyli jsme po celé utkání horším týmem, soupeře jsme dokázali předčít, ale nakonec rozhodla větší sehranost a zkušenost soupeře.

Pragochmel Blšany B – Světlušky  2:4

V posledním utkání náš tým nedokázal proměnit jasné šance a stejně tak i soupeř nodokázal trefit prázdní bránu. Rozhodla opět soupeřova zkušenost.

celkova-tabulka

Ligový pohár Pavla Formáčka

V rámci další části zimní přípravy jsme nastoupili k utkání do Ligového Poháru Pavla Formáčka, hrajíciho se kolovým systémem. Byl nám nalosován tým :GoHosp PK  hrající 4 Ligu

Pragochmel Blšany B – GoHosp PK  7:8p (2:5)

Utkání do kterého nám začlo snežit jsme prohrávali v poločase 5:2. Dokázali jsme zabrat a Kalenda celkem 5 ti góly v utkání (celkem 6 v utkání) dokázal minutu před koncem zvrátit stav ve prospěch Pragochmelu na 7:6.

Bohužel hned následně jsme si z poslední akce zápasu dali vlastní gól a utkání prohráli na penalty. Byli jsme blízko velké senzace vyřadit tým hrající o 4 soutěže výš než my.

Zubří Trofej Jarní kolo

Náš tým se v dále v rámci zimní přípravy zůčastnil kvalitně obsazeného turnaje pořádané Moldavským Klubem Zymbru Olymp v Praze ve Kbelích. Turnaj je dvojkolový. Dělí se na jarní a podzimní kolo.

Ve skupině A se náš tým utkal postupně s týmy :

Kbelské Vosy (Hrající 3tí ligu)

Shoemakers (Vozovna Hloubětín) hrající 8mou ligu

Drink Team nehrajicí žádnou soutěž.

Pragochmel Blšany – Kbelské vosy 3:4

Utkání do jehož nastoupil soupeř ještě střízlivějící jsme smolně prohráli. Dostali jsme ke kocni utkání dva smolně slepené góly.

Pragochmel Blšany – Shoemakers 2:2

Soupeř hrál celý zápas o jednoho muže v poli a vždy dokázal vyrovnat, ikdyž náš tým měl drtivý tlak.

Pragochmel Blšany – Drink Team 3:1

Utkání proti ukrajinsky hovořícíimu týmu bylo jasně v naší režii.

Do čtrtfinále jsme tedy postoupili z 3tího místa naší skupiny.

zubr-skupina

Pragochmel Blšany  – Balbín FC 4:3

Ve čtvrfinále jsme narazili na soupeře hrajíciho sedmou ligu, utkání bylo dramatické do až do konce kdy jsme nakonec vítězství urvali pro sebe a postoupi do semifinále.

Pragochmel Blšany B – Zimbru Olymp 4:5p

V semifinále jsme narazili na pořadatele turnaje. Zápas byl plný šancí a pěkného fotbalu. Třicet vteřin před koncem jsme vedli 4:3 ale svojí laxností jsme dovolili soupeři v poslední kaci zápasu vyrovnat a vypadli jsme na penalty. Místo finále jsme tedy hráli o třetí místo.

Pragochmel Blšany – Vikings Mladá Boleslav 3:2

Napínavé utkání, které rozhodl minutu před koncem Kalenda a tak jsme si z kvalitně obsazeného turnaje odvezli 3tí místo.

Nejlepším strřelcem turnaje se stal hráč Pragochmelu Blšany : Lukáš Kalenda

zubr-tabulka-jaro

zubr

Pragochmel Blšany – Ukrutný lazareth 6:3 (3:0).

(Andras,Kalenda,Pivoda,Sedláček,Stacho, Novák)

Pražačka 25.3. 18:00

Pragochmel Blšany B : Lipár – Spazier,Novák, Pivoda, Kalenda Tomáš, Andras (Stacho, Svoboda, Sedláček)

S Lazarethem se naše mužstvo již v minulosti několikrát utakalo. Ať již formou přátelských utkání, kdy jsme ho vždy porazili a nebo v soutěžním utkání, ve kterém nás Lazareth porazil 1:0.

Lazareth je mužstvo horší půlky soutěžní tabulky, většinou dosáhne umístění 8 z 12ti.

Včerejší zápas toho byl důkazem, soupeř se sešel až půl hodiny po čase výkopu a tak jsme tedy nakonec hráli od 1830.

Utkání začalo vlažně, soupeře jsme dostávali prvních 15minut do šancí našimi chybami. Následně jsme se konečně dostali do tempa a začali jsme ohrožovat soupeřovu branku. Svoboda svojí krásnou pumelicí góla ještě nedal, jeho střela od postraní čáry orazítkovala tyč.

První gól utkání dal po krásné přihrávce a samostatném úniku Andras

Hosté se pak snažili, ale dopláceli na svojí nepřesnou mušku a nebo míč zašmodrchávající se jim mezi  nohami.

Další branku vštřelil Sedláček a hosté se probrali, dostali se do tempa, ale bohužel se jim podařilo dát jednu tyč a břevno.

Do poločasu dával na 3:0 Kalenda ml.

V druhém poločase pokračoval nápor Pragochmelu. Ale hosté snížili gólem ze skrumáže.

Pak opět převzal situaci do svých nohou Pragochmel a konečně se prosadil krásnou střelou Stacho, kterému to celý zápas utíkalo od nohy a tak lamentoval svým obvyklým způsobem.

Další gól, který ovšem přidal Lazareth, byl po chybě našeho hráče který dopustil přečíslení soupeře svojí ztrátou míče.

Pragochmel se nevzdal a opět do třibrankového vedení nás dostal Novák, který krásnou střelou zpoza postraní čáry ze střední vzdáleností upravil na skóre 5:2. Po chvilce přidal gól ještě Pivoda

Poslední slovo v utkání měl ovšem soupeř, který uzavřel jeslemi brankáři skóre na 6:3.

Nepřesné a laxní utkání ze strany obou mužstev skončilo tedy výhrou Pragochmelu 6:3.

Příští neděli již startuje sezóna Jaro 2012 od 15:00 na Mikulovce zápasem : Forejt FC – Pragochmel Blšany B

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 23.10.2017 22:51:05