Prezentace klubu

Vedení klubu nám poskytlo k dispozici pěknou obrazovou prezentaci, která představuje okolí Blšan a současný stadion včetně návrhů na další rozšíření areálu. Prohlédnout si v ní můžete spousty krásných fotek z Blšan, rovněž i plány areálu. Prezentace byla vytvořena na jaře roku 2004 v souvislosti s otevřením nově zrekonstruovaného stadionu v Blšanech

S ohledem na datovou velikost souboru jsme však dokument nemohli umístit přímo na náš web. Prezentaci blšanského fotbalu ve formátu Microsoft PowerPoint Viewer si tak můžete stáhnout na adrese: http://www.megaupload.com/?… (otevřete stránku, chvíli (45 sekund) počkejte, až se vpravo nahoře ojeví tlačítko DOWNLOAD. Po klepnutí na něj se začně soubor stahovat do vašeho počítače.

Upozorňujeme, že velikost prezentace je 35MB, tudíž majitelům pomalejších připojení k Internetu bude stahování trvat velice dlouho). NENÍ PŘÍLIŠ VHODNÉ PRO UŽIVATELE S VYTÁČENÝM PŘIPOJENÍM.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 18.10.2017 18:52:44