Pragochmel Sezóna Jaro 2011

Ohlédnutí za sezónou Jaro 2011.

Po přípravě, kterou jsme odehráli mezi sebou na hřištích Tempo a Hamrsport Bráník následoval vstup do nové sezony.
V Prvním zápase, který jsme hráli proti Praetorians FC jsme prohráli 3:2, gólem s posledních dvou minut, kdy po vedení 2:0, dokázal soupeř sporným gólem do poločasu vyrovnat. Remízový zápas rozhodl hlavičkový ťukes 2 minuty před koncem.

Ve druhém zápase jsme nastoupily proti Moldavskému týmu : Zimbru Olymp. Soupeř který má rozhodně svým výkomen na minimálně pátou ligu nás jasně přehrál 7:1.

Ve třetím zápase jsme nastoupili proti Rumovým pralinkám, po poločase který byl 1:0 pro nás jsme se sice následně dostali po soupeřově vyrovnání na 1:1 opět do vedení, ale pak již bylo znát to, že hrajeme bez střídání a soupeř nás za 20 minut roznesl 9:3.

V dalším zápase jsme nastoupili proti Šíleným Veverkám,  a byla z toho remíza 1:1, ikdyž jsme jasně byli lepším týmem.

Páté kolo přineslo zápas s Sebulba Utd. Utkání  jsme prohráli  2:7 a „umřeli“  jsme v něm na neproměňování šancí, kterých bylo na 2 – 3 zápasy.

Další kolo jsme nastartovali bodovou šňůru, která se nás do konce soutěže nepustila.
V tomto zápase jsme 20 minut před koncem prohrávali 4:2, ale nastal velký obrat a my stihli soupeřovi přidat 4 branky a vyhráli jsme 6:4.

V sedmém kole jsme porazili Gremio 6:4

V osmém kole  jsme bez střídání dlouze vedli na Homo Pornem 3:2, ale zápas nakonec dospěl v remízu.

V devátém kole jsme šťastně remizovali s Los Pepinos, mohli jsme v posledních vteřinách strhnou vítězství na svoji stranu a dokonat tak obrat zápasu, ve kterém jsme 2× prohrávali.

V desátém kole jsme porazili „starší dorost Žižkova“ rozhodnutím od zeleného stolu 6:0.

V posledním kole nás čekala Pivnice u Zpěváčků, kterou jsme po prvním poločase přehrávali v poměru 4:1 a zápas nakonec zkončil 6:4.

V této sezóně jsme dosáhli našeho histotického úspěchu. Ukončili jsme ji na 5tém místě za 4 výhry, 3 remízy a 4 porážky.
Nejlepším střelcem se stal Benny s 8 mi brankami. Za sezónu jsme jich dali 39 a dostali 44.
Děkuji všem hráčům za docházku a podporu, věřím že do roka a do dne budeme slavit postup.