FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM KRAJSKÉHO PŘEBORU

Pragochmel Podzim 2011

Ohlédnutí za sezónou podzim

 

Jako po každé sezóně, rozhodl jsem se napsat malé ohlédnutí

Letošní podzimní sezóna začala celkem úspěšnou přípravou.

Nově posíleni o 2 hráče Kaliče a následně Pivka jsme vstoupili do prvního utkání s Traktorem.

Nastoupilo nás ve velkém vedru k utkání 7. Po poločase jsme vedli 4:2, ale utkání jsme prohráli 5:9.

Rozhodly individuální chyby hráču kdy jsme minimálně 5 gólů dostali z autu vždy od nepokrytého hráče. 

1

Do druhého kola jsme nastoupili proti tradičnímu účastníkovi soutěže Vozovně Hloubětín A

Utkání s minimem šančí soupeř přetavil k vítězství po hrubé chybě našeho hlavičkujícího hrače, který míč naservíroval protihráči a ten již neměl problém vsítit v posledních vteřinách rozhodující gól.

2

K třetímu utkání jsme nastoupili proti týmu Youngsters, tým složený s mladých hráčů Dukly Praha a Slavie Praha jasně ukázal, že v 8mé lize nemá co dělat.
Začal se ukazovat jeden důležitý nešvar, náš tým již ve třetím zápase po sobě odešel fyzicky v druhém poločase.
 
3


K dalšímu utkání jsme nastoupili proti týmu Zak Praha, který měl na střídačče 2 pětky hráčů složených z různých generací a navíc měl na chlup stejné dresy jako my.Utkání fatálně poznamenal výkon brankáře. Utkání, kdyby se hrálo o chlup déle, jsme z remízy mohli přetavit ve vítězství, Kalenda hrající ve velké pohodě vsítil 4 góly.


4
V utkání proti Beer Devils, došlo ke změně na postu brankáře a Kalenda 8 mi góly zařídil vysokou prohru soupeře.

Ikdyž  ještě v 21 minutě  byl stav po chybách obrany 3:2 pro soupeře.


5
V dalším kole jsme přivítali tým Bobika, který se netajil postupovými ambicemi.
Zápas se nesl v pálení našich šancí a zraněním brankáře, Kalenda byl tentokrát k soupeři díky neproměňování šancí milosrdný. V týmu zavládla pohoda a byl cíl zkončit do 4tého místa.


6

Cíl dostal velkou trhlinu již v dalším zápase.Zápas s Diablem jsme prohráli díky chybám obrany a hlavně 2 zbytečným vlastním gólům, které vsítil Ladis, 6:5. Myslím si že vítězství v tomto zápase mohlo vzhledem ke zbylím okolnostem přinést velký krok k postupu.


7

V dalším kole jsme vstoupili do utkání jsme se střetli na hřišti Tempa Praha, kde jsme absolvovali většinu loňské zimní přípravy s jednoznačně posledním týmem tabulky Kozou Znezařáděnou. Přišel si kopnout i pan vedoucí na odpočinku. A tým kozy ukázal že rozhodně není důvod proč by byl poslední. Jeho vynikající brankář dlouho držel remízu 2:2, ale utkání jsme nakonec vyhráli 4:2.


8
V dalším kole jsme si jednoznačně zastříleli v kouzelné 8mi minutovce proti týmu zde je místo . V utkání se opět rozstřílel Kalenda, snažící se dsotat do top 3 střelců celé HL.


9

V předposlením zápase sezóny jsme nastoupili proti týmu Los Niňos , který hrál průměrný fotbal, ale měl nadprůměrného brankáře, který předvedl nadprůměrný výkon. Niňos se dostali brzo do vedení 2:0 po chybě obrany a vlastním gólu. Do poločasu dokázal Pragochmel snížit o jednu branku a v druhé půli tlačil, ale remíze či našemu vítězství zabránil brankář soupeře který chytil i nemožné.


10
K poslednímu utkáni jsme v Běchovicích nastoupili proti týmu Sanitka AS. Soupeř se bohužel neslezl v dostatečném počtu.


 11

Celková tabulka tedy vypadala následovně:

tabulka

Top 5 Brankářů skupiny

brankari


 


Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 19.10.2017 7:28:33