Pragochmel Podzim 2011

Ohlédnutí za sezónou podzim

Jako po každé sezóně, rozhodl jsem se napsat malé ohlédnutí

Letošní podzimní sezóna začala celkem úspěšnou přípravou.

Nově posíleni o 2 hráče Kaliče a následně Pivka jsme vstoupili do prvního utkání s Traktorem.

Nastoupilo nás ve velkém vedru k utkání 7. Po poločase jsme vedli 4:2, ale utkání jsme prohráli 5:9.

Rozhodly individuální chyby hráču kdy jsme minimálně 5 gólů dostali z autu vždy od nepokrytého hráče.

1

Do druhého kola jsme nastoupili proti tradičnímu účastníkovi soutěže Vozovně Hloubětín A

Utkání s minimem šančí soupeř přetavil k vítězství po hrubé chybě našeho hlavičkujícího hrače, který míč naservíroval protihráči a ten již neměl problém vsítit v posledních vteřinách rozhodující gól.

2

K třetímu utkání jsme nastoupili proti týmu Youngsters, tým složený s mladých hráčů Dukly Praha a Slavie Praha jasně ukázal, že v 8mé lize nemá co dělat.
Začal se ukazovat jeden důležitý nešvar, náš tým již ve třetím zápase po sobě odešel fyzicky v druhém poločase.

3

K dalšímu utkání jsme nastoupili proti týmu Zak Praha, který měl na střídačče 2 pětky hráčů složených z různých generací a navíc měl na chlup stejné dresy jako my.Utkání fatálně poznamenal výkon brankáře. Utkání, kdyby se hrálo o chlup déle, jsme z remízy mohli přetavit ve vítězství, Kalenda hrající ve velké pohodě vsítil 4 góly.

4
V utkání proti Beer Devils, došlo ke změně na postu brankáře a Kalenda 8 mi góly zařídil vysokou prohru soupeře.

Ikdyž  ještě v 21 minutě  byl stav po chybách obrany 3:2 pro soupeře.

5
V dalším kole jsme přivítali tým Bobika, který se netajil postupovými ambicemi.
Zápas se nesl v pálení našich šancí a zraněním brankáře, Kalenda byl tentokrát k soupeři díky neproměňování šancí milosrdný. V týmu zavládla pohoda a byl cíl zkončit do 4tého místa.

6

Cíl dostal velkou trhlinu již v dalším zápase.Zápas s Diablem jsme prohráli díky chybám obrany a hlavně 2 zbytečným vlastním gólům, které vsítil Ladis, 6:5. Myslím si že vítězství v tomto zápase mohlo vzhledem ke zbylím okolnostem přinést velký krok k postupu.

7

V dalším kole jsme vstoupili do utkání jsme se střetli na hřišti Tempa Praha, kde jsme absolvovali většinu loňské zimní přípravy s jednoznačně posledním týmem tabulky Kozou Znezařáděnou. Přišel si kopnout i pan vedoucí na odpočinku. A tým kozy ukázal že rozhodně není důvod proč by byl poslední. Jeho vynikající brankář dlouho držel remízu 2:2, ale utkání jsme nakonec vyhráli 4:2.

8
V dalším kole jsme si jednoznačně zastříleli v kouzelné 8mi minutovce proti týmu zde je místo . V utkání se opět rozstřílel Kalenda, snažící se dsotat do top 3 střelců celé HL.

9

V předposlením zápase sezóny jsme nastoupili proti týmu Los Niňos , který hrál průměrný fotbal, ale měl nadprůměrného brankáře, který předvedl nadprůměrný výkon. Niňos se dostali brzo do vedení 2:0 po chybě obrany a vlastním gólu. Do poločasu dokázal Pragochmel snížit o jednu branku a v druhé půli tlačil, ale remíze či našemu vítězství zabránil brankář soupeře který chytil i nemožné.

10
K poslednímu utkáni jsme v Běchovicích nastoupili proti týmu Sanitka AS. Soupeř se bohužel neslezl v dostatečném počtu.

11

Celková tabulka tedy vypadala následovně:

tabulka

Top 5 Brankářů skupiny

brankari

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 20.8.2017 23:01:22