Blšany FK (Pragochmel Blšany B)

Psal se 11. květen 2008 a kdysi prvoligový fotbalový klub FK Chmel Blšan hrál na Vyšehradě zápas jarní části ČFL. Sezona se blížila ke konci a už bylo jasná, že Blšany opět spadnou o soutěž níž. Pětice posledních věrných fanoušků sledovala potupnou porážku 6:0 a další odevzdaný výkon. Budoucnost klubu se rýsovala v tmavých barvách.

Po odchodu z vyšehradského „stadionu“ vznesl jeden z té pětice (která se mezitím smrskla na tři lidi) , Daniel Hrčka, návrh pozvednout prapor Blšan v hanspaulské lize. Zbylí dva jeho nápad přijali s obrovským nadšením (jednak díky blšanskému srdci, jednak díky posilnění pivem o přestávce). Následovalo období shánění hráčů, pasových fotek, občanek a především peněz. Na počátku června přišel konečně první zápas, byt neoficiální, který skončil skvělým výsledkem 2:10 (preméra skutečných Blšan před 62 lety skončila 0:22). Žluté barvy tak důstojně vykročily ke světlým zítřkům.

V Zimě roku 2008 se Pragochmel Blšany Rozdělil na A mužstvo  (Hrající momentálně 5. HL) a B mužstvo, kde působí i někteří autoři tohoto webu.

V roce 2013 v sezóně Jaro se Pragochmel Blšany přejmenoval na Blšany FK

Blšany FK (Dříve Pragochmel Blšany B)

Rok založení: 2009

Aktuální liga 5. (5B)