V Blšanech hrál a pracoval jako sekretář od r. 1982 až do r. 2000. Později se do Blšan ještě jednou vrátil na roční práci v roce 2006.

Zažil postup Blšan z 1.B třídy v roce 1983 ještě jako hráč,  až postupně do 1.ligy v roce 1998, v té době už jako sekretář.

FKCHMELBLSANY.cz | 24.2.2013 14:09 | 1492x přečteno

Včera podlehl zraněním po nárazu do stromu při nočním lyžování bývalý fotbalový obránce Václav Drobný.

venca

FKCHMELBLSANY.cz | 29.12.2012 13:24 | 1232x přečteno

Rozhodnutí ORK o utkání s Modrou

Jak to tedy dopadlo.

Prestoze jsme predlozili dukazy, ze jsme mail odeslali ze spravne adresy, tedy te, ktera byla uvedena v rospisu mistrovskych utkani 2010–2011 (tedy v dobe kdy jsme tuto soutez naposledy hrali), komise trvala na tom, ze v novem rozpisu 2012–2013 byla uvedena adresa jina i kdyz rozpis v te dobe jeste neexistoval.

FKCHMELBLSANY.cz | 28.11.2012 12:10 | 1039x přečteno

Chomutov vyloupil Blšany

FK Chmel Blšany – AFK LoKo Chomutov 0:1 (0:0)

Blšanští vstoupili do utkání mnohem aktivněji, než jejich soupeř a výsledkem byla hlavička Nového, kterou v 5. minutě brankař Poloprutský vytáhl nad břevno. Z následného rohu se míč dostal k Novákovi, který z první pálil těsně vedle. Další roh Blšan zahrával v 7. Poláček, ten našel Klimpla a také jeho hlavičku brankař Chmutova musel vytahovat z pod břevna. Za dvě minuty se diváci na chvilku radovali. Na centr Macka si naběhl Froněk a hlavou překonal Poloprutského, ale byl mávaný ofsajd. Hned z dalšího útoku šel sám na branku opět Froněk, ale Micák se stačil vrátit a míč mu ukopl. Do dalších šancí se dostal Siegl, ale k zakončení se nedostal. Hra se přenesla do středu pole. Ve 33. zahrozili hosté, když na Klímu šel Bašek s Haklem, ale prvně jmenovaný ukvapeně pálil mimo.

FKCHMELBLSANY.cz | 19.11.2012 10:52 | 1183x přečteno

Vyjádření klubu k nesehranému utkání 13.kola KP dospělých mezi Blšany a Modrou

Dne 12.11. 2012 v 15:30 hodin proběhlo jednání STK Ústeckého KFS za účelem projednání důvodů nesehraného utkání 13.kola KP dospělých FK Chmel Blšany – FC Jiskra Modrá. Na jednání jsme se dostavili ve složení předseda Radek Pospíšil, trenér Josef Němec a sportovní ředitel Jaroslav Janoušek. Předložili jsme doklady, na základě kterých jsme dokazovali, že jsme jednali v souladu všech platných pravidel a které potvrzovali tento sled událostí:

FKCHMELBLSANY.cz | 13.11.2012 21:26 | 1012x přečteno

Blšany se na Proboštov skvěle připravily a vyhrály 3:1

Proboštov – Předposlední podzimní kolo krajského přeboru potvrdilo trápení Proboštova a kvalitu Blšan. „Chmelaři", lídr soutěže, dokázali zvítězit v poměrně vyrovnaném utkání 3:1. Snahu domácího celku zmrazila ve druhé půli krásná Froňkova křížná střela, která zaplula přímo do šibenice proboštovského gólmana Peterky.

FKCHMELBLSANY.cz | 13.11.2012 14:13 | 956x přečteno

Upoutávka: TJ Proboštov - FK Chmel Blšany

14. kolo KP pokračuje v sobotu 10.11 2012 od 14:00 hod. zápasem Proboštov – Blšany.

29.10.2012 07:49

Louny - Diváci viděli šest branek, po dvou dali lounský Radek Divecký a blšanský Horst Siegl.

Diváků: 280

Utkání začalo opatrně na obou stranách. Hosté hráli poctivě ze zadu. V 16 minutě musel trenér Jantoš sáhnout k nucenému střídání. Hřiště musel opustit Suchý V., který chtěl být u narození svého syna a pospíchal do porodnice. Do 20 minuty si ani jedno mužstvo nevytvořilo žádnou šanci. Až najednou si naběhl střídající Siegl a otevřel utkání povedenou tečí 0:1. Za 6 minut bylo vyrovnáno. Blšanská obrana si neporozuměla. Toho zkušeně využil Divecký a sám na brankáře vyrovnává střelou  1:1. Do poločasu byl k vidění velmi opatrný fotbal.

Za to v druhé polovině bylo k vidění na naší straně moc hrubých chyb a hosté toho 100% využili. V 55 minutě se Blšany ujímají opět vedení střelou Kopasem na kterou byl Číž krátký 1:2. V 64" minutě zvyšuje na 1:3 Macek po chybě našeho brankáře. Za dvě minuty  centruje Watzka na Diveckého, který hlavou překonává Klímu 2:3. Pět minut před koncem upravil Siegl na 2:4. „V utkání jsme vyrobili mnoho chyb a hosté toho využili. První polovina byla vyrovnaná. Za to druhá půle patřila hostům a zaslouženě po našich chybách vyhráli“   Takto hodnotil utkání vedoucí mužstva Radek Holata

FKCHMELBLSANY.cz | 29.10.2012 23:18 | 684x přečteno

Derby přineslo šest branek a vítězství pro Chmelaře

V krásně slunečném, ale mrazivém odpoledni se v neděli na trávě odehrálo 12. kolo Krajského přeboru, kterým bylo okresní derby.

Fotografie ve fotogalerii

FKCHMELBLSANY.cz | 29.10.2012 23:08 | 735x přečteno

V Blšanech se mnohým splnil sen (Co psali na Modlanském webu)

Roman Nešetřil – „Byl to nejlepší výkon mužstva za celou dobu, co působím v Modlanech a zároveň také oboustranně nejlepší zápas. Blšany mají skvělé mužstvo, které převyšuje úroveň krajského přeboru,“ těmito slovy zhodnotil hrající trenér Baníku Modlany Tomáš Heřman zápas svého mužstva na půdě Chmelu Blšany. Mužstvo, které před několika lety působilo v nejvyšší fotbalové soutěži, po pádu z divize v prvních deseti kolech krajského přeboru neprohrálo. První porážku mu připravili právě hráči Modlan. Po prvním poločase tomu ale nic nenasvědčovalo.

FKCHMELBLSANY.cz | 29.10.2012 13:05 | 738x přečteno

Upoutávka: FK Louny - FK Chmel Blšany

12. kolo KP pokračuje v neděli 28.10. 2012 od 14:30 hod. zápasem Louny- Blšany.

Rozhodčí:Beneš , Zubr J. , Živnůstka

Delegát:Tetřev

FKCHMELBLSANY.cz | 25.10.2012 16:31 | 769x přečteno

Nepochopitelný zkrat měl za následek první prohru Blšan (Fotografie v Galerii)

Jedenácté kolo nepřineslo našim celkům v Krajském přeboru body, navíc přišla první prohra Blšan a to na domácím hřišti, kdy měly utkání jasně ve svých rukou.

FKCHMELBLSANY.cz | 23.10.2012 22:06 | 797x přečteno

První prohra v soutěži přišla doma

Utkání se mi hodnotí velmi těžko, o poločase jsme vedli 2:0 brankami  Nového a Froňka. Hned po změně stran jsme obdrželi branku z trestného kopu. Následně Macek vrátil v 55.mínutě dvoubrankové vedení na naší stranu. Soupeř bohužel dokázal vyrovnat na 3:3 a dostal se na koně. Následně v 85.minutě dával po samostatném úniku gól na 4:3.

V utkání jsme opět neproměnili za stavu 3:1 několik vyložených šancí.

FK Chmel Blšany – Modlany 3:4 (2:0) Nový, Froněk, Macek

Diváků 100

ŽK: 3:2

Blšany: Klíma – Novák, Klimpl, Lancz – Klimeš, Kopas (80. Siegl), Poláček (85. Redžič), Zahálka – Macek – Nový, Froněk.

Z Webu Bezděkova :
Naše mužstvo mělo před sebou, v dalším utkání na domácím hřišti, velmi těžký úkol. Čekal ho soupeř, FK Blšany, který patří k největším kandidátům na postup do divize. Hosté hned v úvodu dali jasně najevo, že si přijelo pro tři body. Po Čámským špatně zahrané malé domů šli už v páté minutě do vedení a jasně přehrávali naše mužstvo zejména rychlostí a přesností přihrávek, takže to vypadalo, že utkání skončí dalším přídělem, jak to bylo ve vzájemných utkáních běžné. Naštěstí však měli problémy s koncovkou. Naše mužstvo se postupem času, přece jenom dostávalo do hry a ve 27. minutě srovnal skóre Míra Čížek. Radost z vyrovnání však netrvalo dlouho, když ve 30. minutě, po dalším zaváhání naší obrany, dostal hosty do vedení, svojí druhou brankou Petr Nový, což se nakonec ukázalo jako rozhodující. Ve zbytku utkání, jakoby hostům docházely síly, a hra se pohybovala od vápna k vápnu, bez výraznějších brankových příležitostí.

Upoutávka: SK Bezděkov - FK Chmel Blšany

10. kolo KP pokračuje v sobotu 13.10 2012 od 16:00 hod. zápasem Bezděkov – Blšany.

Rozhodčí:Mydlář, Šlehofer, Davignon

Delegát:Moder

FKCHMELBLSANY.cz | 10.10.2012 13:03 | 1188x přečteno

Se Štětím smírně. (Pohled trenéra Němce)

Zápas se vlastně rozhodl v prvních 15ti minutách. V těch jsme měli jasné tři gólové příležitosti, které jsme nevyužili.

Za celý poločas mělo Štětí jediný roh a z toho padla vedoucí branka utkání. Nás to nepoložilo, měli jsme dál velký tlak a do poločasu jsme vyrovnali.

Druhý poločas nebyl z naší strany tak aktivní jako první, bylo to dáno především hrou Štětí, které čekalo co s ním provedeme a pečlivě bránilo.

Kdyby jsme dali alespoň jednu z těch 3 šancí, určitě by to s utkáním provedlo hodně. V druhé půli jsme sice vyhráli na držení míče, ale na tohle se nehraje, naši hráči měli převahu, ale Štětí hrálo jako tým a velmi disciplinovaně. Je to jeden z dobrých týmu v soutěži.

FKCHMELBLSANY.cz | 8.10.2012 21:43 | 685x přečteno

První s druhým se rozešli smírně

BLŠANY – Fotbalisté Blšan nedokázali využít domácí prostředí k postupu do čela tabulky a se Štětím jen remizovaly.

Blšany nastřílely už 30 gólů

Krupka - V sobotu vyhráli jejich hráči 4:0 v Krupce a příští neděli budou hrát o první místo se Štětím.

Čtyřgólovým vítězstvím hostů skončil sobotní zápas fotbalového krajského přeboru Krupka – Blšany. Blšany se po něm vyhouply na první příčku soutěže a čekaly na nedělní výsledky svých konkurentů. V neděli doma změří síly právě se Štětím, které je zatím největším soupeřem Blšan v boji o první místo a případný postup do divize, pokud oba celky udrží formu až do jara.

FKCHMELBLSANY.cz | 30.9.2012 20:32 | 567x přečteno

Z Krupky s plným bodovým ziskem (Pohled trenéra Němce).

Po výhře v poháru 6:0 nad TJ VČSA Ervěnice (2×Siegl, 2× Macek, Nový, Klimpl), fotbalisté Blšan nastoupili 29.9.2012 v Krupce, přináším vám zhodnocení utkání trenérem Josefem Němcem.

FKCHMELBLSANY.cz | 30.9.2012 14:15 | 869x přečteno

FK Chmel Blšany - SK Strupčice 3:0 (2:0)

V nedělním krásném odpoledni byl v Blšanech k vidění dobrý fotbal. K tomu již opět fungovalo občerstvení s klobásami a steaky a před zápasem vítala týmy hymna Chmelařů. Na trávník vyběhl v bílém dresu Chmelu Maroš Klimpl. Slovenský obránce s ligovou zkušeností z Ostravy a Žižkova, který má na svém kontě 18 reprezentačních startů a jednu branku

FKCHMELBLSANY.cz | 25.9.2012 10:30 | 972x přečteno

Upoutávka: TJ VČSA Ervěnice - FK Chmel Blšany

Ve 2. kole 52. ročníku Severočeského poháru ve fotbale dospělých zajíždějí Blšany ve středu 26.9. 2012 na hřiště Ervěnic. Výkop zápasu byl stanoven na 16:30 hod.. Vítěz zápasu se ve III. kole utká s lepším z dvojice zápasu Baník Březenecká Chomutov ( I. A třída ) - FK Louny ( KP ).

FKCHMELBLSANY.cz | 24.9.2012 15:39 | 805x přečteno

Blšany přidávají další body, porazili Strupčice (Pohled trenéra)

Včera se Blšanští fotbalisté doma utkali s mužstvem Strupčic.
img-8006

FKCHMELBLSANY.cz | 24.9.2012 12:42 | 908x přečteno

Výsledky a tabulky 7. kola KP 2012/2013

FKCHMELBLSANY.cz | 23.9.2012 23:51 | 569x přečteno

Upoutávka: FK Chmel Blšany - SK Strupčice

7. kolo KP pokračuje v neděli 23.9. 2012 od 16:30 hod. zápasem Blšany – Strupčice.

Rozhodčí: Prágl – Míč, Zaňka.

Delegát: Kirilák

FKCHMELBLSANY.cz | 17.9.2012 15:32 | 863x přečteno

Výsledky a tabulky 6. kola KP 2012/2013

FKCHMELBLSANY.cz | 17.9.2012 13:06 | 610x přečteno

Z Jiřetína si přivážíme cenné body (Pohled trenéra)

Včera mužstvo FK Chmel Blšany zavítalo do Horního Jiřetína, kde narazilo na houževnatého soupeře, který rozhodně nechtěl dát body lacino.

img-7909

FKCHMELBLSANY.cz | 16.9.2012 20:27 | 1156x přečteno

FK Tatran Kadaň - FK Chmel Blšany 1:1 (0:1) ( Doplněno )

FK Tatran sehrál doma vyrovnanou hru s FK Chmel Blšany.

FKCHMELBLSANY.cz | 10.9.2012 16:55 | 1134x přečteno

Výsledky a tabulky 5. kola KP 2012/2013

FKCHMELBLSANY.cz | 10.9.2012 15:14 | 594x přečteno

Z Kadaně si odvážíme bod.(Hodnocení trenéra)

Dnes odpoledne nastoupili fotbalisté FK Chmel Blšany na hřišti Tatranu Kadaň.

FKCHMELBLSANY.cz | 9.9.2012 21:28 | 795x přečteno

Táta se s Chovancem udobřil na oslavě, říká blšanský střelec Siegl

Slavná exligová víska po sestupu z divize válí. Zatím je druhá a neporažená. Podle Horsta Siegla mladšího má tým kvalitu na postup z krajského přeboru, klubu prý výrazně pomáhá i nový sponzor.
Horst Siegl mladší

Horst Siegl mladší | foto: Petr Bílek, MF DNES

Po odchodu otce do Spojených arabských emirátů reprezentuje jméno Siegl v Blšanech už jen on sám. A náramně. Čtyři zápasy krajského přeboru, pět gólů, naposledy hattrick proti Děčínu. Horst Siegl mladší táhne exligovou vísku za vysněným návratem do divize.

„Ale jako tahoun si nepřipadám, od toho tady jsou Poláček a Macek, fantastičtí fotbalisté,“ tvrdí skromně syn legendárního sparťanského kanonýra.

FKCHMELBLSANY.cz | 6.9.2012 17:06 | 1031x přečteno

Junior dostal potupných deset

Blšany – Junior naprosto vyhořel v Blšanech, s chutí hrající domácí Chmel rozstřílel Děčín 10:1.

FKCHMELBLSANY.cz | 5.9.2012 13:29 | 808x přečteno

Upoutávka: FK Tatran Kadaň - FK Chmel Blšany

5. kolo KP pokračuje v neděli 9.9. 2012 od 17:00 hod. zápasem Kadaň – Blšany.

Rozhodčí: Živnůstka – Borovec, Zubr J.

Delegát: Píbl

FKCHMELBLSANY.cz | 3.9.2012 17:00 | 965x přečteno

FK Chmel Blšany - FK Junior Děčín 10:1 (6:1)

Vůbec první vzájemný zápas s Juniorem Děčín přepsal klubovou historii.

FKCHMELBLSANY.cz | 3.9.2012 16:22 | 1058x přečteno

Výsledky a tabulky 4. kola KP 2012/2013

FKCHMELBLSANY.cz | 3.9.2012 15:42 | 592x přečteno

Blšany přejely Děčín

Do Blšan si v neděli za příjemného odpoledne našel cestu Junior Děčín, s plány na bodový zisk.

Jenže Blšany se ujaly vedení velmi rychle. Následně po zvýšení na 2:0 Klíma zaváhal a soupeř snížil.

Blšany okamžitě následně opět přejaly aktivitu a přidaly třetí branku a následně spustily svůj brankostroj.

A následně celý zápas kotrolovaly poklidný průběh zápasu.

Fk Chmel Blšany – Junior Děčín 10:1 (6:1) 3× Siegl (1× z penalty a 1× připsána vlastní) 3× Froněk, 2× Nový, 1× Poláček a 1× Nový

Žluté karty 3:2

Diváků 100

FKCHMELBLSANY.cz | 2.9.2012 22:55 | 805x přečteno

Fandové uvidí Louny a Chmelaře

Louny, Blšany, Žatec – Fotbalisté se pustí do soubojů čtvrtého kola soutěží.

FKCHMELBLSANY.cz | 1.9.2012 16:14 | 619x přečteno

Výsledky a tabulky 3. kola KP 2012/2013

FKCHMELBLSANY.cz | 27.8.2012 14:42 | 623x přečteno

FK Litvínov - FK Chmel Blšany 2:2 (1:0). ( Doplněno )

Litvínov, Blšany - Diváci viděli pěkný zápas s mnoha šancemi, trenér Litvínova pochválil hostující tým.

FKCHMELBLSANY.cz | 27.8.2012 13:23 | 1387x přečteno

Blšany zajíždějí do Litvínova a doufají v prodloužení vítězné série

Udrží Chmelaři vítěznou sérii?

FKCHMELBLSANY.cz | 27.8.2012 13:19 | 557x přečteno

FK Chmel Blšany - FK Litoměřice 2:0 (2:0) ( Doplněno 27.8. 2012 )

Branky: 12. Siegl, 45+2. Froněk. ŽK: 45. Zahálka – 73. Novotný. Rozhodčí: Dočekal – Růžička, Černý P. Delegát: Kalista. Diváci: 80.

Blšany: Klíma – Novák, Klimeš, Nový (81. Matucha), Macek „K“, Froněk (76. Hrechko), Siegl (88. Haluška), Poláček, Kopas, Zahálka, Lancz. Připraveni: Redžič, Mašl, Krabec

Litoměřice: Divecký – Kuchař (46. Hranička), Gruner „K“, Rapavý, Hollý, Tomášek ( 65. Novotný J.), Novotný M., Kocman, Tichý, Smetana, Dolejška. Připraveni: Šikl, Dráb, Vágner

FKCHMELBLSANY.cz | 23.8.2012 14:22 | 927x přečteno

Očima Blšanské fanynky : Litoměřice byly neškodné

Po cenných 3 bodech z Bíliny jsem zavítala na náš stadionek s nadějí, že první domácí utkání s Litoměřicemi vyhrajeme  a potvrdíme, že výhra v Bílině nebyla náhodná.

FKCHMELBLSANY.cz | 22.8.2012 22:13 | 826x přečteno